گروه: اخبار استان خبر: 205591 / تاریخ انتشار : 1401/4/11 ساعت : 02:06
سرپرست اداره‌ کل صنعت،معدن وتجارت استان مطرح کرد؛

تولید و بازارهای داخلی، اولویت وزارت صمت / قطع دست مفسدین اقتصادی با سامانه جامع تجارت

کریم روزبهان گفت: وزارت صنعت،معدن وتجارت با نگاه علمی و کارشناسانه موضوعات تولید و بازارهای داخل را جزو اولویت های اولیه و اصلی خود قرار داده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،به مناسبت گرامیداشت هفته تولید و تجارت و همزمان با دهم تیرماه روز ملی صنعت و معدن، سرپرست اداره کل صنعت معدن و تجارت استان به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه مرکز استان به تشریح اهداف و برنامه های دهه تولید و تجارت پرداخت و ضمن حضور در میز خدمت خدمت اداره کل صمت استان در محل مصلی مرکز استان، به ارباب رجوع مربوطه پاسخگویی نمودند.

روزبهان ضمن حضور در محل میز خدمت  به اتفاق ،مجموعه معاونین و مسئولان دستگاه ها و تشکل های شورای هم خانواده، به مراجعین خدمات مشاوره ای و راهنمایی ارائه نمودند.

سرپرست اداره‌ کل صنعت،معدن وتجارت استان به عنوان سخنران پیش از خطبه  نمازجمعه این هفته ضمن گرامیداشت دهه تولید وتجارت گفت:این ایام فرصتی است که به همه صنعت گران،معدن کاران،تولید کنندگان ،اصناف، کسبه،بازاریان وهمه فعالان بخش اقتصادی تقدیر و تشکر نماییم.

 

کریم روزبهان در جمع نمازگزاران نیز افزود: مسائل و مشکلات تولید به اندازه‌ای مهم وحساس است که مقام معظم رهبری طی سنوات گذشته به جد روی آن تأکید داشته و نام هر سال را به زیرشاخه ای از تولید نامگذاری نموده که این امر مسؤلیت کارگزاران را مضاعف کرده است .

 

روزبهان ادامه داد: اداره کل صنعت،معدن وتجارت استان ،مجموعه هم خانواده وتشکل های صنفی دولتی و غیردولتی در ایام تحریم ها ی سخت و ظالمانه استکبار که معیشت مردم را هدف قرار داده بودند، خود را پیشانی ومدافع این نبرد نابرابر قرار داد و با تمام توان نیروی انسانی، امکانات و ظرفیت ها برای ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی در این جنگ تمام عیار اقتصادی جنگیدند.

 

روزبهان یادآور شد: وزارت صنعت،معدن وتجارت با نگاه علمی و کارشناسانه موضوعات تولید و بازارهای داخل را جزو اولویت های اولیه و اصلی خود قرار داده و با اصلاح ساختار وبه روز رسانی سیستم های نظارتی نوین، درجهت معیشت وتسهیل امور مردم گام های موثری برداشته است.

 

وی در پایان به سامانه جامع تجارت اشاره ای کرد و افزود: این سامانه بسیار جامع و کامل است که تجار،تولید کنندگان وسایر اقشار هدف می‌توانند ثبت سفارش،ثبت قیمت تولید کننده و فروش نهایی،ثبت اطلاعات فروش و صادرات  را در این سامانه بارگذاری نمایند که این کار از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه و دست سوداگران ومفسدین اقتصادی را از شبکه های قانونی و توزیعی دولت قطع نمود.

 

انتهای پیام/


 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.