گروه: اخبار استان خبر: 205558 / تاریخ انتشار : 1401/4/9 ساعت : 22:15
در گفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

کلاه گشاد برخی تاکسی داران یاسوجی بر سر شهروندان/ تخلفات با کدام شماره گزارش شود؟

رئیس سازمان حمل و نقل یاسوج در خصوص دریافت خودسرانه کرایه تاکسی در شهر یاسوج واکنش نشان داد و از رسیدگی به شکایات مردمی خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس این روزها گزارشات مختلفی از افزایش خودسرانه کرایه تاکسی درشهر یاسوج مشاهده می شود،  این گزارشات حکایت از دریافت کرایه اضافی از شهروندان دارد و همین موضوع سبب نارضایتی مردم شده است.

 
 
دریافت کرایه اضافی از شهروندان یاسوجی  در حالی صورت می گیرد که هیچگونه مصوبه قانونی برای افزایش کرایه صادر نشده است و برخی رانندگان خودسرانه از شهروندان هزینه اضافه دریافت می کنند.
 
 
در همین رابطه رئیس سازمان  حمل و نقل یاسوج در گفت و گو با صبح زاگرس گفت:  تا امروز مصوبه ای مبنی بر افزایش کرایه تاکسی در شهر یاسوج صادر نشده است و با کسانی که به صورت خودسرانه کرایه اضافه دریافت می کنند برخورد می شود.
 
دانش با بیان اینکه درخواست افزایش کرایه تاکسی توسط رانندگان به شورای شهر و فرمانداری ارئه شده است گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی و همچنین تورم جامعه رانندگان درخواست تصمیم گیری مجدد  در خصوص نرخ کرایه تاکسی را داده‌اند اما تا امروز نتیجه این درخواست اعلام نشده است.
 
 
وی افزود: رانندگان به صورت تاکسی متر و کیلومتری درخواست افزایش کرایه تاکسی  را  داشته اند و پس از بررسی این درخواست ها اگر توسط کمیته تطبیق فرمانداری بویراحمد مورد قبول واقع شود، نرخ جدید اعلام می شود. 
 
 
دانش در پایان گفت: دریافت هرگونه کرایه اضافی از شهروندان تخلف محسوب می شود و شهروندان یاسوجی می توانند گزارشات تخلفات را با شماره تلفن ۰۹۱۷۴۸۰۴۳۰۹ با اعلام شماره تاکسی و کد گزارش کنند تا شکایات آنها مورد بررسی قرار گیرد.
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.