گروه: اخبار استان خبر: 205454 / تاریخ انتشار : 1401/4/7 ساعت : 16:34
در گفت گو با صبح زاگرس مطرح شد:

متخلفان بازار سی سخت اعمال قانون شدند+تصاویر

با حضور عوامل نظارتی در بازار شهر سی سخت متخلفان بازار شهر سی سخت جریمه و اعمال قانون شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از موضوعاتی که می تواند مانع از تخلفات بازار و همچنین سوء استفاده های احتمالی شود، نظارت بر بازار است، در همین رابطه تعدادی از شهوندان شهر سی سخت در گفت و گو با این پایگاه خبری عنوان کردند: برخی تخلفات در شهر یاسوج مشاهده می شود و در این شرایط مسئولان و متولیان بازار باید بر بازار نظارت مستمر داشته باشند.

 

این شهروندان در ادامه اذعان داشتند: شهر سی سخت یک شهر گردگشری است و نظارت ها برای جلوگیری از هرگونه تخلفات باید در بازار صورت گیرد و دائمی باشد.

 

در همین راستا رئیس جهاد کشاورزی شهرستان دنا در گفتو گو با صبح زاگرس گفت: گشت های مشترک بازار با حضور جهاد کشاورزی، صنعت و معدن، بهداشت دنا به صورت روزانه در حال نظارت بر بازار شهر سی سخت جهت جلوگیری از تخلفات هستند.

 

آراسته با بیان اینکه بیش از هزار بازدید از شهر سی سخت صور گرفته است، گفت: تخلفات مختلف بازار مورد رصد قرار می گیرد و این نظارت ها در شهر سی سخت و بخش پاتاوه وجود دارد.

 

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان دنا افزود: در بحث توزیع آرد شرکت تعاونی روستایی حضور دارد اما نظارت بر چرخه توزیع و همچنین مقابله با تخلفات احتمالی را در برنامه داریم.

 

 

این مسئول افزود: در موضوع تنظیم بازار شهر سی سخت تا امروز مشکلی وجود نداشته است و نظارت ها برای تنظیم بازار ادامه پیدا می کند.

 

آراسته گفت: در ادامه طرح تشدید نظارت بر بازار در تابستان 4 واحد نانوایی و 2 واحد میوه فروشی متخلف به دلیل تخلفات مشمول جریمه و اعمال قانون شدند.

 

وی با بیان اینکه کمیسیون امنیت عذایی وتنظیم بازار از زمانی که به وزارت جهاد کشاورزی مُحول گردید ،به تبع تصمیم مقامات ومدیران ارشد در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان دنا بیش از پنجاه بازدید ونظارت میدان در کل سطح شهرستان دنا داشته ایم، گفت: در بحث صنف خبازان که مستمر وزن چانه وکیفیت  وهمچنین تایم کاری نانوایی نظارت میگردد واین مُهم باعث بهبود کیفیت نان، وزن استاندارد والبته فعالیت در تایم کاری گردیده است.
 
 
آراسته گفت: در مابقی اصناف در کلیه مناطق شهرستان دنا از کریک گرفته تا میمند بطور مداوم همه ی اصناف از جمله میوه فروشان وخواربار فروشان نظارت شده است.


تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: 

 
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.