گروه: اخبار استان خبر: 205405 / تاریخ انتشار : 1401/4/7 ساعت : 08:15
عضو کمیسیون امنیت ملی در گفت‌وگو با صبح زاگرس

ژست حقوق بشری آمریکایی های تروریست طنز است

نوش آبادی گفت : حقوق بشر مورد نظر آمریکا یک طنز است و امروز با تببین و روشنگری، باید جوانان با جنایات آمریکا آشنا شوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در خصوص هفته حقوق بشر آمریکایی با اشاره به اینکه  دولتمردان آمریکا بزرگ‌ترین ناقضان حقوق بشر در دنیا هستند به خبرنگار ما گفت: خوی آمریکا، تجاوز و لشگرکشی بوده و این امر موجب شده تا هئیت حاکمه آمریکایی به صراحت، رهبری دنیا در سه حوزه نظامی، سیاسی و اقتصادی را از آن خود بداند و بر همین اساس  با انقلاب اسلامی ایران به خصومت بپردازند.

 

حسین نوش آبادی به مسئله برجام گریزی زد  و با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند« ما به آمریکا هیچگاه اعتماد نداریم» افزود: آمریکا  یک طرفه  و بدون دادن هیچ‌گونه هزینه به راحتی از برجام خارج شد و با فشار به اروپایی‌ها انها را برای خروج ترغیب میکرد این در حالی بود که آنها مدعی بودند با خروج از برجام کار درستی کار انجام انجام دادند.

  

وی حقوق بشر مورد نظر آمریکا را یک طنز دانست و افزود: خود اروپایی نیز بر این باورند که در صورت توافق جدید معلوم نیست آمریکا تعهدات خود را اجرایی کند بر سر تعهد خود بایستد.

 

نماینده مردم«ورامین، پیشوا و قرچک» در خانه ملت خاطرنشان کرد:  امروز با تببین و روشنگری، جوانان ما باید با جنایات آمریکا آشنا شوند چرا که در قوانین خودشان رهبری جهان را از آن خود می‌داند و‌برای سلطه بر جهان برنامه ریزی دارند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.