گروه: اخبار استان خبر: 205381 / تاریخ انتشار : 1401/4/6 ساعت : 16:58
به مناسبت دهه تولید و تجارت صورت گرفت:

خط توسعه و افزایش ظرفیت شرکت بشار صنعت یاسوج افتتاح شد+تصاویر

خط توسعه و افزایش ظرفیت شرکت بشار صنعت یاسوج با حضور آیت الله حسینی نماینده ولی در فقیه در کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سیروس کریمی بختیاری در این برنامه گفت: در گذشته فروش بتن و قطعات پیش ساخته ، لوله، درپوش های بتنی تولید می شد اما در شرایط امروز خط تولید دیوارهای پیش ساخته حصار کشیده افتتاح شود.

 
 
مدیر کارخانه بشار صنعت در ادامه بیان کرد : این دیوارها برای پادگان ها، باغداران، ارتش به جای بلوک سنتی با عمر ۱۰۰ صد مقاومت با ارتفاع ۹۰ سانتی  متر قابل استفاده  است.
 
وی افزود: این خدمت یک سرمایه گذاری صد ساله محسوب می شود و ده ها خانوار بویراحمدی مشغول به کار می شوند.
 
آیت الله حسینی با بیان اینکه این کارخانه می تواند سبب اشتغال تولید، باشد و مورد نیاز جامعه است، گفت: این بتن های پیش ساخته مورد نیاز مردم است که دارای ا استحکام بالا و هزینه پایین تری دارد.
 
 
نماینده ولی فقیه گفت: محصولات این کارخانه مورد نیاز جامعه است که باید تولید آن ادامه داشته باشد. 
 
وی با تشکر از سرمایه گذار گفت: از مسئولان صمت تقاضای داریم این قبیل شرکت ها که می توانند در راستای شعار سال و تولید گام بردارند حمایت شود و تجهیزات لازم برای توسعه در اختیار آنها قرار داده شود تا از نواوری ها در تاسیسات و ساخت و سازها استفاده شود.
 
 
آیت الله حسینی گفت: مردم می توانند از این تجهیزات استفاده کنند.
 
نماینده ولی فقیه با بیان اینکه با همه فشارهای اقتصادی و تحریم ها در حال رشد و توسعه هستیم، گفت: اگر موانع ، کارشکنی ها و بروکراسی ها برداشته شود شاهد رونق خواهیم بود.
 
 
آیت الله حسینی با بیان اینکه توجه به پرداخت مطالبات، صدور مجوزات و همچنین استفاده از مواد اولیه در استان باید برای تولید این قبیل شرکت ها مورد نظر باشد گفت: وقتی سرمایه گذاری با استفاده از سرمایه خود دغدغه تولید، خدمت و‌ اشتغال زایی دارد باید از او حمایت شود.
 
سرپرست صنعت و معدن کهگیلویه و بویراحمد گفت: هر واحد تولیدی دوران حیاتی دارد و در گذر زمان نیاز به احیا دارد امروز به  این واحد جان تازه ای داده شد تا فعالیت خود را ادامه دهد.
 
 
روزبهان حضور آیت الله حسینی را امید بخش دانست و گفت: با اراده ای که در دولت وجود دارد و پیگیری فرامین رهبری و همچنین تلاش ها در استان واحدهایی که مستهلک شده باشند احیا می شود و منابع در اختیار آنها داده می شود تا از رکود بیرون آمده و حمایت شوند.
 
تصاویر تکمیلی: 
 
---
---
---
 
---
---
---
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.