گروه: اخبار ایران خبر: 205282 / تاریخ انتشار : 1401/4/5 ساعت : 11:10
یارانه نقدی | زمان واریز یارانه نقدی | یارانه نقدی تیر ماه | یارانه جدید

واریز یارانه ۱ میلیون و ۵۰۰هزار تومانی برای این دهک ها | یارانه تیرماه ۱۴۰۱ چندم واریز می‌شود؟

یارانه جدید دولت رئیسی بحساب این خانوارها واریز خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یارانه جدید دولت رئیسی بحساب این خانوارها واریز خواهد شد.

 
واریز یارانه ۱ میلیون و ۵۰۰هزار تومانی برای این دهک ها | یارانه تیرماه ۱۴۰۱ چندم واریز می‌شود؟
 

 تازه‌نیوز،دولت در ماه های اخیر بیستم هر ماه یارانه نقدی را به حساب سرپرستان خانوار واریز کرده است؛ بنابراین به نظر می‌رسد که حدود سه هفته دیگر دولت برای واریز یارانه مرحله ۱۳۷ دست به کار خواهد شد.

 

یارانه مرحله ۱۳۷ که قرار است در تیرماه به حساب سرپرستان خانوار واریز شود، تفاوتی با مرحله ۱۳۵ و ۱۳۶ ندارد؛ بنابراین منتظر افزایش یا کاهش میزان یارانه نقدی‌تان نباشید. به زبان ساده‌تر، اگر تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستید و در اردیبهشت و خرداد ۴۰۰هزار تومان دریافت کرده‌اید، در تیرماه نیز به همین میزان دریافت خواهید کرع افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در دهک اول تا سوم قرار دارند و یارانه ۴۰۰هزار تومانی دریافت می‌کنند؛ بنابراین اگر به فرض مثال خانواده شما ۵ نفره باشد و در این دهک قرار بگیرید، مبلغ ۲میلیون تومان در این ماه به حساب سرپرست خانوارتان واریز می‌شود.

 
 
 

به نقل از فرارو، برای دهک چهارم تا نهم نیز مطابق معمول یارانه ۳۰۰هزار تومانی واریز می‌شود. یعنی اگر خانواده‌ای ۵ نفره در این دهک‌ها قرار بگیرند، مبلغ ۱میلیون و ۵۰۰هزار تومان به حساب سرپرست خانوارشان واریز خواهد شد.

 

در مورد دهک دهم نیز دولت گفته که یارانه‌ای به آن‌ها تعلق نمی‌گیرد، چرا که در گروه درامدی بالا قرار دارند.

 
 

یارانه تیرماه ۱۴۰۱ چندم واریز می‌شود؟

دولت هنوز زمان دقیق واریز یارانه نقدی تیرماه ۱۴۰۱ را اعلام نکرده اما از آن‌جا که دولت در ماه‌های اخیر، بیستم هر ماه یارانه نقدی را به حساب سرپرستان خانوار واریز کرده است، بنابراین به نظر می‌رسد که حدود سه هفته دیگر دولت برای واریز یارانه مرحله ۱۳۷ دست به کار خواهد شد.

 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.