گروه: اخبار استان خبر: 205154 / تاریخ انتشار : 1401/4/3 ساعت : 14:00
آن چه در خطبه های نمازجمعه استان مطرح شد

انتقاد شدید امام جمعه یاسوج از قبرهای لاکچری و استفاده از اسلحه در مراسمات عروسی و عزا/جفا به مردم با برگشت اعتبارات در حوزه آب رسانی

آیت الله حسینی گفت: بر روی این قبرها بارگاه هایی مثل امامزاده ساخته می شود این کارها چیست؟ نباید بگذاریم فرهنگمان اینگونه مورد تاخت و تاز جهالت قرار بگیرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس امام‌جمعه یاسوج در خطبه نمازجمعه این شهر گفت: ریا به مقدار اندک نیز شرک است اینکه بگوییم کمکی کنیم تا دیگران ببیند این ریا است و این ریا خودش شرک است، این شرک خفی را از زندگی ها برداریم، خداوند اعمال ما را می بیند کسی که باید پاداش دهد خداوند است وقتی خداوند می بیند کافی است.آیت الله حسینی گفت: در برخی جاها نیاز است اَشکار انجام شود، شرکت در نماز جمعه باید آشکار انجام شود چون دستور خداوند است و برای رضای خدا انجام می شود،همه چیز دست خدا است و لحظه به لحظه جهان را مدیریت می کند، رابطه عالم با خداوند رابطه تابش نور خورشید با خورشید است، اشعه خورشید یک لحظه نباشد همه چیز نابود می شود،
 


امام جمعه یاسوج گفت: هواپرستی تبعیت از خواهش های نفسانی و وسوسه های شیطانی انسان را به سمت دوزخ می برد، برافروختگی آتش جهنم ناشی از هواهای نفسانی است، فساد، فحشا، مال حرام، خوردن سهم برادر و خواهر، آبروی دیگران را بردن، ترک نماز، بی حجابی و ضالم بودن انسان را به  آتش جهنم وارد می کند. کسی که اینگونه عمل کند قرآن را فراموش می کند خداوند را فراموش می کند و وارد جهنم می شود.وی افزود: رفیق بد انسان را از نماز و خوب بودن دور می کند، برخی نمازخوان بودند رفیق بد آنها را از نماز دور کرد، همنشین بد انسان را نابود می کند، پسر حضرت نوح هم باشی هم نشینی با بدان داشته باشی راه خدا را گم می کنی، امروزه این گوشی ها رفیق ما شده است اگر در این فضا به دنبال موارد نامناسب باشیم بدون شک ما نیز از راه خارج خواهیم شد.

 

آیت الله حسینی بیان کرد: این فحشا، بی حجابی ها و طلاق ها ناشی از همین محتواهایی است که در گوشی ها وجود دارد، همنشین بد که فقط انسان نیست یک گوشی همراه می تواند یک رفیق بد باشد، همین فضای مجازی نیز باید مراقبت شود، مجالس لهو و لهب شیاطین را همراه می کند، مجلس قران، روضه و... فرشته ها را نازل و حاضر می کند.

 

وی گفت: شیطان در کمین انسان است، نفس ابزار شیطان در درون انسان است مراقب باشیم، شیطان به دنبال این است انسان وارد بهشت نشود پس مراقب باشیم .


امام‌جمعه یاسوج در خطبه های دوم نماز عبادی سیاسی این هفته با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و دوری از گناه گفت: نماز خواندن کار سختی نیست اما شیطان و نفس آن را سخت کرده است، خیلی ها نماز را ترک می کنند شیطان اجازه نمی دهد انسان همین کار ساده را انجام دهد، شاید هر نماز بیشتر از ۱۵ دقیقه طول نکشد اما همین چند دقیقه سرنوشت ساز است، فردا روز دهو الارض است از این روز استفاده کنید.وی با اشاره به روز جهانی مبارزه با موارد مخدر گفت: این ماده ویرانگر ،قاتل است اگر کسی گرفتار آن شد زندگی اش را ویران می کند، جوانان و نوجوانان را متوجه خطر این مواد بکنیم،افرادی که این موارد را به فروش می رسانند خائن ترین افراد جامعه هستند، قاتلان جامعه هستند.آیت الله حسینی با اشاره به زلزله افغانستان گفت: به مردم این کشور تسلیت می گوییم، برای زخمی ها دعای بهبودی می کنیم و برای بازماندگان آرزوی صبر داریم.امام جمعه یاسوج با اشاره به حادثه هفتم تیر و شهادت مظلومانه شهید بهشتی و یارانش گفت: می خواستند با این کار  نظام اسلامی را ساقط کنند این افراد نخبه های جامعه ما بودند اما به کوری چشم دشمنان این نظام باقی است و باقی می ماند و روز به روز قله های پیشرفت و توسعه و قدرت را کسب می کند، آن ها نه تنها انقلاب اسلامی را زمینگیر نکردند بلکه خودشان زمین گیر شدند روز به روز استکبار ضعیف تر می شود و انقلاب اسلامی به قدرت ادامه می دهد.


آیت الله حسینی بیان کرد: آمریکای جنایت کار و انگلیسِ روباه پیر چقدر ملت ایران را له کردند اما امروز ملت ما شاخ آمریکا را شکست و از اریکه قدرت پایین کشید و آنها را لگد مال کرد این قدرت و شکوه انقلاب اسلامی است.
 


وی گفت: برخی نمی توانند این قدرت را ببینند، انگلیسی ها در گذشته نفت ایران را برای خود می بردند، امروز دنیا بر قیمت نفت می چرخد و ما عظمت و قدرت مان را می بینیم، هرکس بخواهد انقلاب اسلامی را محاصره کند منهدم خواهد شد، انقلاب اسلامی تسلیم نخواهد شد و شکست نخواهد خورد هیچکس نمی تواند ایران را محاصره کند.امام جمعه یاسوج در ادامه گفت: در برخورد با مفاسد اقتصادی کارهای خوبی در کشور انجام شده است، حرکت های خوبی انجام گرفت، با افرادی که به بیت المال دست درازی کرده بودند برخورد شد ، با حرکت های غیر قانونی برخورد شد، طرح ارتقای امنیت اجتماعی به آرامش جامعه خیلی کمک کرد، مردم نیز معتقد هستند این طرح کمک خوبی برای مبارزه با اراذل و اوباش بود.آیت الله حسینی تاکید کرد: حجاب و عفاف دستور خداوند و قانون جمهوری اسلامی است، قانون باید پذیرفته شود، قانون گریزی یکی از مشکلاتی است که وجود دارد، روزانه ده ها مورد قانون گریزی می بینیم، شب و نیمه شب اسلحه بدست  به بهانه عروسی شلیک می کنند و مردم را آزار می دهند در این خصوص نیز برخوردهای خوبی صورت گرفته است، در مراسمات عروسی و عزا آدم کشته شده است، چرا باید اینگونه باشد ، از ایل دشمن زیاری تشکر می کنم که عهد نامه ای در عدم استفاده از اسلحه نوشتند و امضا کردند.وی در پایان با انتقاد از قبرهای گران قیمت گفت: این کار چه مفهومی دارد، اگر به فکر مرده هستید برایش نماز و دعا بخوانید، یک مسجد بسازید، بر روی این قبرها بارگاه هایی مثل امامزاده ساخته می شود این کارها چیست ؟،نباید بگذاریم فرهنگمان اینگونه مورد تاخت و تاز جهالت قرار بگیرد.

 

_______________________________________________


امام جمعه لنده گفت: برگشت اعتبارات در حوزه آب رسانی و افزون بر ٢١٢میلیارد تومانی واقعا جفا در حق مردم است که امیدواریم این خبر صحت نداشته باشد ولی اگر هم درست باشد باید مدعی العوم و دادستان عمومی استان در این حوزه ورود قاطع داشته باشند.

حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به رعایت تقوای الهی گفت:سرزمین قلب ما باید معطوف از الطاف الهی باشد و دل های ما باید پیوند دهنده با امام زمان(عج) باشد.


وی گفت: اگر اخلاق در هر حوزه ای نباشد شاهد برخی بداخلاقی ها و آسیب های اجتماعی در جامعه خواهیم بود.

امام جمعه لنده تصریح کرد: اخلاق در بیانیه گام دوم یکی از محور های کلیدی در اجرای اعمال و رفتار ما است که مقام معظم رهبری به درستی به آن تاکید کرده است.

وی تاکیدکرد: پدخندق، یک از افتخارات ما در دفاع مقدس است چرا که تا آخرین گلوله در مقابل دشمن ایستادند و باید یاد وخاطره این عزیزان را گرامی داشت.


محمودی اصل گفت: موسم حج و حضور جمعیت زیادی از مسلمانان این واجب خداوند را عمل می کنند و در این مراسم بزرگ جهان اسلام از ملیت های مختلف اما با لباس فرم مشترک و اعمال مشترک خویش برای پابیندی به احکام اسلامی با حضور در مراسم برائت از مشرکین برگزار و باعث بیداری اسلامی شده است.


وی گفت: در این مراسم خیانت امریکایی ها و صهیونیست ها را به روشنی برای تمامی مسلمانان را اشکار خواهد کرد.


امام جمعه لنده گفت: روز دهرالارض یکی از روزهای است که خشکی و بیت الله الاحرام برای تجلی رحمت الهی آغاز شده که روزه گرفتن در این روز برای مسلمانان توصیه شده است.


وی گفت:روز جهانی مبارزه به مواد مخدر یکی از خیانت های بزرگ امریکا و ایادی آن و مستکبرین برای به فساد کشاندن کشورهای اسلامی با توطئه های خود بودند که انگلیسی ها مواد مخدر را مجانی به ایرانی ها می دادند و سوخته آن را از مردم می خریدند تا همه را فراگیر کنند و تلاش کردند تا مردم را دچار اعتیاد کنند که امروزه نیز این مهم در جامعه شیوع پیدا کرده و شاهد ماهش سن اعتیاد هستیم که خانواده ها باید بیشتر دقت کنند.محمودی اصل تاکید کرد: رسالت مهم خانواده در حوزه آگاهسازی نیازمند برنامه ریزی گسترده است و از زحمات نیروی انتظامی و دستگاه قضایی و دیگر دستگاه های که در قالب کمک های ترک اعتیاد زحمت می کشند باید تشکر کنیم.وی گفت: سالروز شهادت دکتر بهشتی و هفته قوه قضاییه را به همه قضات و زحمت کشان اسن قوه مهم در کشور تبریک می گوییم چرا که رسالت مهم قضاوت و برقرای عدل وداد است که اگر خوب عمل کنند شاهد اعتماد به نظام هستند و اگر بد عمل کنند موجب نارضایتی عمومی می شود.وی گفت: چپاول و زمین خواری در کشور واستان شهرستان نیازمند برخورد قاطع قضایی است و باید به گونه ای عمل شود که برخورد ها قانونی باشد.


خطیب جمعه لنده گفت: برگشت اعتبارات در حوزه آب رسانی و افزون بر ٢١٢میلیارد تومانی واقعا جفا در حق مردم است که امیدواریم این خبر صحت نداشته باشد ولی اگر هم درست باشد باید مدعی العوم و دادستان عمومی استان در این حوزه ورود قاطع داشته باشند.


وی افزود: بحث مجالس فاتحه که گویا تذکرات فایده ندارد و شاهد برخی رفتارها و افزایش هزینه های اقتصادی و مالی هستیم که باعث به چالش انداختن خانواده های کم بضاعت می شود که انتظار است همه خانواده ها این مهم را رعایت کنند و از کسانی که نسبت به رعایت و کم هزینه کردن این مهم را تلاش کردند باید قدردانی کنیم.


امام جمعه شهرستان لنده گفت:از دادستان‌ محترم می خواهیم با تیراندازی در مراسمات برخورد قاطعی داشته باشند و انتظار داریم بزرگان و ریشسفدان نسبت به مصوبات جلسه شورای فرهنگ عمومی تلاش کنند.

وی گفت:برگزاری کنکور سراسری مهمترین اقدامی است که همه مردم باید در صرفه جویی برق در روزهای برگزاری کنکور نهایت همکاری را داشته باشند.


محمودی اصل گفت:در این روزهای مهم باید هوای مستاجرین را داشته باشیم و از افزایش بی رویه قیمت ها جلوگیری شود و در شهرهای کوچک فقط ٢٠درصد به قیمت اجاره بها اضافه کنند.

---------------------------------------------------

امام جمعه گچساران:

دولت تمام تلاش خود را به کار گرفته تا مشکلات کشور را برطرف کند/ حجت الاسلام حجازی:مچ دزد باید گرفته شود ولو برادر من باشد

 

حجت الاسلام سید امین الله حجازی،امام جمعه گچساران در خطبه های  نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به مناسبت های این هفته گفت:مقام معظم رهبری باتوجه به یادواره شهدای عشایر در فرمایشاتی فرمودند که یکی از مهمترین ابعاد جنگ نرم دشمن همین است که انگیزه دین را در بین مردم خاموش و یا تضعیف کنند و سعی دشمن این است که امید و خوش بینی به آینده را درجامعه تضعیف کند، بنابراین هرکسی که جامعه را نسبت به آینده ناامید کنند آب به آسیاب دشمن می ریزد.  

وی افزود:دشمن هر روز به سبکی فتنه انگیزی می کند و دشمن این روزها به دنبال دین زایی و قرآن زدایی در بین مردم است، بنابراین دشمن در بین نسل جوان به نوعی قداست دین را مورد هجمه قرار می دهد، و به دین مبین اسلام ناب محمدی(ص) که تنها راه نجات بشریت است خدشه وارد می کنند که لازم است همه هوشیار باشیم.

خطیب جمعه گچساران تصریح کرد:حضرت آقا نیز درباب یادواره شهدای عشایر نیز فرمودند که به فرموده حضرت امام راحل عشایر ما همیشه سربلند بوده و در همه حال از عزت و شرف مملکت دفاع کرده اند. اما مناسبت های این هفته نیز فردا شنبه چهارم تیرماه روز "دحو الارض" است روزی که زمین از زیر آب خودش را نشان داد واولین نقطه نیز جای کعبه مقدس بود بنابراین مومنین و مومنات برای آداب این روز بزرگ به مفاتیح الجنان مراجعه فرمایند.

حجت الاسلام حجازی گفت:این روزها نیز ایام برگزاری حج است و یکی از ثمرات حج این است که در دورانی که جانشین امام زمان(عج) در نقطه ای از عالم حضور دارند،که به جهان اعلام می کنند که مسلمان برده نیستند بلکه حُر و آزاد هستند  که به طواف کننده دور کعبه نیز اعلام می کنند که نفی شرک و بدین معنی که ما فقط بنده خدا هستیم و بنده هیچ مخلوقی هم نیستیم.

امام جمعه گچساران ادامه داد:تفکر صهیونیزم که حاکم بر مسیحیت است این ایده را القا کرده که همه عالم برده اند و می گویند چهارپایان ما از مردم دنیا ارزشمند تر هستند و چرا برخی ها نباید از خواب غفلت بیدار شوند و این تفکر صهیونیسم را بفهمند و مطالعه کنند که لازم است دقت بیشتری شود.

وی افزود: پنجم تیرماه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر است که باید بیشتر تلاش کنیم و به داد جوانان برسیم چرا که یک فرد معتاد خانواده و جامعه را با مشکلات فراوانی همراه می کند و مردم هم عنایت و کمک کنند روزی این مصیبت از جامعه  ریشه کن شود.

خطیب جمعه گچساران تصریح کرد:هفته قوه قضاییه است که از همه عزیزان دستگاه قضا نیز قدردانی و تشکر می کنم و سالگرد شهادت آیت الله بهشتی و 72تن از یاران ایشان در هفتم تیر سال 60را نیز گرامی می داریم.

حجت الاسلام حجازی گفت:دستگاه قضا حتما باید قدرت داشته باشد تا به وظایفش عمل کند، آنهم در برابر کسانی که مخل امنیت مردم هستند و لازم است دستگاه قضا هم بیش از پیش حمایت و تقویت شود.

امام جمعه گچساران ادامه داد:هم مسئولین و هم خود مردم باید عدالت محور باشید، هرکسی باید خودش را قانع به عدالت ، پذیرش و رعایت عدالت کند که  تلاش کنیم در عمل دستگاه قضا را یاری دهیم.

وی درادامه هم افزود:دولت شبانه روز زحمت می کشد، نمی خواهیم بگوییم مشکلات وجود ندارد ولی دولت ویرانه ای را تحویل گرفت.والله برخی در ماه هم دو میلیون تومان درآمد ندارند و کسی هم در ماه 100میلیون می گیرد و با با پررویی می گوید حقم است!،پس دولت می خواهد این مسائل را اصلاح کند.

خطیب جمعه گچساران تصریح کرد: بنابرین مچ دزد باید گرفته شود هر کسی که می خواهد باشد ولو برادر من هم باشد ،دولت دارد زحمت می کشد و تلاش می کند و حضرت امام (ره)نیز معیاری دارند  که هر وقتی دشمنان از شما تعریف کردند بدانید که راه را کج می روید و هروقت نیز دشمن شبانه روز علیه شما فتنه انگیزی کرد پس بدانید راه را درست می روید.

حجت الاسلام حجازی گفت:پس معلوم است دولت راه را درست می رود و یک جراحی اقتصادی می کند تا مچ دزدان گرفته شود و فسادها ،اختلاس ها ، اشرافی گیری ها و... جمع شوند.

امام جمعه گچساران ادامه داد:در خصوص حجت الاسلام صلواتی هم برخی منافقین غلطی کردند و تهمت هایی به ایشان زدند که لازم است از مردم ولایت مدار بخش چاروسا و شهر قلعه رئیسی تشکر کنم.

وی افزود:حجت الاسلام صلواتی به زیارت کربلا رفته بودند که توهین هایی هم منافقین به ایشان داشتند،اما وقتی از زیارت برگشتند مردم قدرشناس منطقه قلعه رئیسی استقبال کم نظیری از ایشان داشتند که از این قدر شناسی صمیمانه تقدیر و تشکر می کنیم.

__________________________________________________

خطیب نماز جمعه سوق در نماز وحدت بخش جمعه این هفته با اشاره به فرا رسیدن موسم  حج گفت: در این ایام حج ، مسلمانان از اقصی نقاط جهان ، از هر نژاد و ملیتی حضور پیدا می کنند و این بهترین موقعیت برای افشا کردن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی است.

 

حجت‌الاسلام مهدی کیانی اصل با اشاره به گرانی ها افزود: تحریم ظالمانه استکبار جهانی ، آثار و تبعات به جا مانده از کرونا ، کمبود کالاهای اساسی متاثر از خشکسالی جهانی ، کمبود کالا و رکود حاصل از جنگ اوکراین ، برنامه ریزی و توطئه دشمن برای اختلال در بازار ارز و کالا و طلا و ... از جمله  عوامل تأثیر گذار در خارج از کشور و جهانی هستند.

 

وی ادامه داد:  ساختار معیوب اقتصاد ایران و تبعات آن ، کم کاری و سیاست‌های غلط اقتصادی دولت های گذشته ، گرانی های مرسوم در اوایل سال ، جراحی اقتصادی دولت برای مردمی سازی یارانه ها ، فعالیت عوامل نفوذی در بدنه دستگاه های دولتی و بخش خصوصی ، ضعف دولت در سیاستگذاری و برنامه ریزی و ضعف هماهنگی در اجرا و در نظارت بر اجرا  از جمله عوامل داخلی هستند  که افزایش بی رویه این کالاهای اساسی بر سایر خدمات دولت سایه انداخته است و شیرینی اقدامات خوب دولت کمتر به چشم می آید.

 

وی با اشاره به هفته  قوه قضائیه  بیان کرد: حرکت قوه قضاییه به سمت قوه قضاییه تراز انقلاب اسلامی یک ضرورت است.

 

کیانی اصل تصریح کرد: امروز مطالبه عمومی مردم از قوه قضاییه برخورد سریع و قاطع و بدون اغماض و مماشات با مفسدان اقتصادی و محتکرانی است که معیشت مردم را هدف قرار دادند.

 

وی با اشاره به  مطالبه عمومی  مردم در برخورد با احتکار کنندگان ادامه داد: این اقدام از سوی قوه قضائیه با حمایت مردم همراه خواهد شد و این مطالبه عمومی را باید قوه قضاییه یک نعمت بداند.

 

امام جمعه سوق در بخش دیگر سخنان خود با اشاره افت درختان بلوط در سطح شهرستان گفت: این درختان فصل سرسبزی به خزان نشستند و اگر به درختان نگاه کنید احساس می کنید فصل پاییز یا زمستان است و امروز این درختان حال و روز خوشی ندارند ؛ از مسئولین امر می خواهیم که ریشه یابی کنند و چاره اندیشی کنند و نگذارند این ریه های حیاتی جامعه از بین برود.

 

کیانی اصل در بخش دیگر سخنان خود به مشکلات بخش ورزش این شهر پرداخت خاطرنشان کرد: در حق شهر سوق در بحث امکانات ورزشی اجحاف در گذشته صورت گرفته است و این  شهر با بیش از ۷ هزار نفر جمعیت فقط یک سالن ورزشی دارد و یک چمن مصنوعی علیرغم این که ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی چهار سال است هنوز تکمیل نشده و فقط منتظر کاشت چمن است و بیش از یک سال است که این اقدام انجام نشده است.

 

وی ابراز کرد: از مدیرکل انقلابی و ولایی ورزش و جوانان که چند ماهی است منصوب شده است انتظار داریم که عقب ماندگی های گذشته را جبران کنند.

 

وی در پایان گفت: حادثه ناگوار زلزله افغانستان و داغدار شدن برادران و خواهران مسلمان موجب تاثر و تاسف فراوان شد ، برای شفای عاجل و التیام قلوب دردمند مجروحان و آسیب دیدگان دست به دعا برداریم.

____________________________________________

 

امام جمعه دهدشت در نماز عبادی سیاسی این هفته با اشاره به در پیش بودن مناسک حج ابراهیمی گفت: عده‌ای می‌گویند چرا برای حج هزینه می‌کنید و هزینه‌ آن را به فقرا پرداخت کنید باید به آنان بگوییم که حج یک استطاعت واجب است و باید انجام بگیرد، در جواب چنین افرادی می‌گویم همان خدایی که حج را قرار داد همان خدا هم توصیه به زکات و خمس ... برای فقرا داده چرا به این‌ها عمل نمی‌کنید؟ چرا به حج که می‌رسد داد و فریادتان بلند است؟

 

حجت‌الاسلام علی وحدانی فر در ادامه صحبت‌های خود با توجه به هجمه‌ این روزها علیه دولت انقلابی افزود: این روزها کفر، استکبار و نوکران داخلی آن‌ها کمر همت مقابل دولت انقلابی بستند و با تبیعت از کدخدایشان آمریکا نمی‌خواهند اجازه بدهند برنامه‌های دولت اجرا شود.

 

وی با بیان اینکه دولت سیزدهم برای رفع تحریم‌ها به خنثی‌سازی تحریم‌ها روی آورده است تصریح کرد: دولت فاصله میدان و دیپلماسی را کاهش داد، قریب به پنج میلیون افراد بیمه شدند، بدهکاری بانک مرکزی را به صفر رساند، صادرات کشورمان در هشت ماه اخیر ۹۶ درصد رشد داشته که برای کشور ارز آوری به همراه دارد، دشمن نمی‌خواهد این‌ها را ببیند.

 

حجت‌الاسلام وحدانی‌فر افزود: اما مسئله بازار حرف اول مردم است و دولت بر بازار نظارت کند و مردم باید مسائل اقتصادی را بر سفره خود ببینند.

 

وی ضمن تبریک هفته قوه قضائیه گفت: عملکرد قوه قضائیه از ابتدای انقلاب تاکنون درخشان بوده و موفقیت‌های خوبی در این راستا داشته‌ایم.

 

امام جمعه دهدشت ضمن تشکر از حوزه قضائی شهرستان کهگیلویه بیان کرد: در مسئله احتکار و گرانفروشی با کسی مماشات نکنید، امروز محتکر در زمین دشمن بازی می‌کند، در این مسائل و ترک فعل مسئولان با کسی تعارف نداشته باشید.

 

وی سالروز حماسه عملیات پد خندق را به جامعه ایثارگری تبریک گفت و افزود: پد خندق مدال افتخار و ایستادگی برای استان ما است.

 

حجت‌الاسلام وحدانی‌فر مسئله گرانی شن و ماسه در استان را یادآور شد و اظهار کرد: شن و ماسه با قیمت گزاف و گران و کیفیت پایین، جان مردم را به لب رسانده است.

 

وی با بیان اینکه تعداد این کارخانجات محدود و مشخص است، خواستار برخورد فوری و جدی مسئولان نظارتی و دستگاه‌های امنیتی در این راستا شد و افزود: صبر مردم اندازه‌ای دارد، اجازه ندهید به بهانه گرانی هر کسی هر کاری انجام دهد.

 


در حال تکمیل...

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.