گروه: اخبار استان خبر: 205149 / تاریخ انتشار : 1401/4/3 ساعت : 11:51

کلافگی شهروندان از آنتن دهی نقطه ای تلفن همراه در لیکک

ضعف آنتن‌دهی موبایل و پیرو آن اختلال در اتصال به اینترنت همراه در برخی مناطق شهرستان بهمئی طی ماه‌های اخیر بیشتر شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس افزایش اختلال آنتن‌دهی تلفن همراه در مناطق مختلف شهرستان بهمئی طی ماه‌های اخیر علاوه بر این که مشکلاتی را در زمینه ارتباطات تلفنی و اینترنتی برای کاربران در این شهرستان ایجاد کرده، سبب شده که بسیاری از شهروندان دیدگاه‌های گوناگونی را درباره دلیل این چالش مطرح کنند. وابستگی زندگی امروز به تلفن همراه و مهم‌تر از آن نیاز ضروری به اینترنت این مشکل را برجسته‌تر می‌کند.


یکی از شهروندان لیککی در پیامی با انتقاد از ضعیف بودن آنتن دهی تلفن همراه در این شهر گفت: دیشب رفتم خیابان سعدی زنگ زدم دیدم گوشی صاحب خانه در دسترس نیست در زدم آمدند در را باز کردند.

وی افزود: مدتی نشستیم گوشی خودم  زنگ خورد دیدم ارتباط تلفنی برقرار نمی شود، قطع کردم که خودم زنگ بزنم دیدم باز صدا نمی آید؛ صاحب خانه گفت اینجا همراه اول آنتن نمی دهد باید بروید در حیاط منزل تا صدا جهت ارتباط تلفنی برقرار گردد.این شهروند در پایان گفت: این وضعیت آنتن دهی برخی از مناطق شهر لیکک است که از مسئولان محترم خواهشمندم به این مشکل رسدگی کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.