گروه: اخبار استان خبر: 205148 / تاریخ انتشار : 1401/4/3 ساعت : 16:01

معاون اقتصادی استاندار موانع تولید در لنده را کنار می زند؟

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در سفر یک روزه به لنده به منظور رفع موانع سد راه تولید از برخی کارخانه های این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در سفر یک روزه به شهرستان لنده به منظور رفع موانع تولید از برخی کارخانه های این شهرستان بازدید کرد.

سید احسان عسکری در این سفر یک روزه ضمن حضور در نشست با فعالین اقتصادی این شهرستان در حوزه های مختلف گفت:یکی از مهمترین تاکیدات استاندار محترم رفع موانع سد راه تولید به خصوص در شهرستان های محروم استان است.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: توجه به مطالبات تولیدکنندگان و رفع موانع سد راه آنان در نشست های تخصصی با فرمانداران و سرمایه گذاران بخش خصوصی مورد ارزیابی و توجه ویژه قرار خواهد گرفت.

در ادامه نیز فرماندار شهرستان لنده بر لزوم حمایت و اعطای تسهیلات ویژه برای سرمایه گذاران و علاقمندان در حوزه تولید و اشتغالزایی تاکیدکردند.

جلال دانش گفت: رفع موانع سد راه تولید علاوه بر افزایش سطح تولید باعث افزایش اشتغالزایی در شهرستان خواهدشد.

در ادامه نیز جمعی از فعالین  و  سرمایه گذاران بخش خصوصی مطالبات و برنامه ها و راهکارهای لازم خود را برای رفع موانع سد راه تولید بیان کردند.

در ادامه نیز مسولان به همراه معاون امور اقتصادی استاندار با حضور در محل کارخانه یخ و کارخانه تولید آب معدنی در بخش موگرمون شهرستان لنده بازدید میدانی کردند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

---
 
 
 
---
---
 
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.