گروه: اخبار استان خبر: 205041 / تاریخ انتشار : 1401/4/1 ساعت : 15:10
عکس نوشته

نمایندگان آسفالتی/تذکرات سید ناصر در مجلس/این بادیگارد را بیشتر بشناسید

صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به تفکرات عجیب نمایندگان استان در حضور پرشور در فاتحه خوانی ها و نمایندگان پیشین برای یک آسفالت ریزی خبر داده اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،نمایندگان آسفالتی،تذکرات سید ناصر در مجلس،این بادیگارد را بیشتر بشناسید،دردنامه چرام یادتان هست؟ و حلقه گمشده یک صنعت در سرزمین چهار فصل از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.

 

شهید چمران بارها پیشانی "سید جهان ناصری" را به عنوان سیدی متدین با روحیه انقلابی و سرشار از ایمان می بوسید و در بغل می گرفت.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 

اهالی چند روستای شهرستان چرام در استان کهگیلویه و بویراحمد با انتشار دردنامه ای به رئیس جمهور و استاندار این استان همچنان چشم انتظار فعالیت مسئولان هستند.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 برخی نمایندگان ادوار کهگیلویه و بویراحمد حال و روز متفاوتی داشته و دارند؛ برخی به دنبال مراسمات فاتحه خوانی، یکی اعلامیه های ترحیم و دیگری به دنبال آسفالت.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی به وزیر راه و شهرسازی از دولت خواست برای مستاجران چاره اندیشی شود.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 

توسعه گردشگری در سرزمین چهار فصل را باید حلقه گمشده این نهاد مهم در توسعه اشتغالزایی دانست که امروز بعد از چندین سال همچنان در کما به سر می برد.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.