گروه: اخبار استان خبر: 204974 / تاریخ انتشار : 1401/3/31 ساعت : 16:01

دردنامه چرام یادتان هست؟

اهالی چند روستای شهرستان چرام در استان کهگیلویه و بویراحمد با انتشار دردنامه ای به رئیس جمهور و استاندار این استان همچنان چشم انتظار فعالیت مسئولان هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فروردین امسال اهالی 6 روستا در شهرستان چرام با انتشار دردنامه ای به رئیس جمهور و نماینده ارشد دولت در کهگیلویه و بویراحمد متقاضی رسیدگی به مشکلات این شهرستان شدند.( اینجا بخوانید)

 

مشکل زیر سازی و آسفالت جاده روستایی چاسخار تا چهل چشمه شهرستان چرام کار را به جایی کشاند که اهالی 6 روستای در مسیر این محور با جمع آوری امضای بالغ بر 1 هزار و 600 نفری از روستانشینان سرکرته،محمودآباد،ده شیخ، چاسخار،انجگونک و چهل چشمه از رئیس جمهور و استاندار کهگیلویه و بویراحمد مطالبه گری کردند تا زیر سازی و آسفالت محور 40 کیلومتری این روستاها در اولویت قرار گیرد.

 

این درخواست اهالی با امضای بالغ بر 1600 نفر در فضای الکترونیک امضا و به ثبت رسیده و با برشمردن مزایای آسفالت این محور به نتایج ارزنده و ثمر بخش اقتصادی و گردشگری این مناطق اشاره کردند.

 

یکی از اهالی روستای سرکرته بعد از گذشت 2 ماه در تماس با خبرنگار ما درخواست پیگیری مشکلاتشان را از نهاد ریاست جمهوری و استاندار کهگیلویه و بویراحمد را داشت و افزود: ارتباطات و نقش رسانه در ارتقای سطح سلامت روحی-روانی افراد جامعه و ارتقای سطح کیفی زندگی یکی از اثرگذاری ها و بیان حقایق از رسالت هی اصلی رسانه است.

 

او انعکاس مشکلات مردم به مسئولان را از وظایف رسانه ها برشمرد و گفت: یکی از مخاطبان همیشگی رسانه صبح زاگرس در استان هستم و وقتی بازنشر مشکلات مردم را در این رسانه می خوانم از وجود چنین خبرنگارانی لذت می برم.

 

وی در این گفتگو با بیان اینکه بدون شک رفع مشکلات راه روستایی این شهرستان می تواند در گردشگری، اشتغال و کشاورزی ثمر بخش باشد گفت: مهاجرت معکوس به روستا و مناطق عشایری نتیجه اصلی خدمات مردم به روستا ها است.

 

مسئولانی که با خواست و رأی مردم به مقام و منصب رسیده‌اند بایستی در هر حال پاسخگوی مطالبات و خواسته‌های مردم باشند، پیگیری دردنامه چرامی ها را این رسانه در دستور کار خود قرار داد و امروز تلاش کرد تا با فرماندار این شهرستان گفتگویی را ترتیب دهد اما متاسفانه این تلاش ما تا لحظه مخابره خبر موفقیت آمیز نبوده و سعی می کنیم به صورت جدی در روزهای آینده این موضوع را مطالبه کنیم.

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.