گروه: اخبار استان خبر: 204893 / تاریخ انتشار : 1401/3/30 ساعت : 20:32

لنده شهر انتظار؛ پایان انتظار ۷ ساله برقی در یکی از شهرک های لنده+تصاویر

پس از 7سال چشم انتظاری مردم شهرک سرآسیاب امروز و به همت کارکنان اداره برق شهرستان لنده عملیات اجرایی اصلاح و بهینه سازی این پروژه پایان یافت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، بیش از7سال است که مردم شهرک سرآسیاب لنده همواره از ضعف ولتاژ برق در فصل تابستان رنج برده و شاهد آسیب جدی وسایل خنک کننده خود بودند.

 

در سال 1394پروژه اصلاح و توسعه برق این شهرک شروع شد که پیمانکار در این سال ها با وجود جانمایی پایه های برق اقدام عاجلی جهت تکمیل و به بهره برداری رساندن این پروژه انجام نداده است .

در همین خصوص رئیس اداره برق شهرستان لنده در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: امروز و پس از 7سال چشم انتظاری مردم و با تلاش کارکنان اداره برق شهرستان پروژه نیمه تمام اصلاح و توسعه برق شهرک سراسیاب اجرایی شده است.

البرز مددی گفت: این اقدام با اضافه کردن یک دستگاه ترانسفورماتور و خط انتقال فشار قوی با پیگیری های فرماندار شهرستان لنده و مدیرعامل شرکت برق استان و با تلاش چندین روزه کارکنان اداره برق شهرستان لنده اجرایی شده است .

رئیس اداره برق شهرستان لنده گفت: تمام تلاش ها برای خدمت بی منت به مردم شهرستان در گرمای هوای45درجه سانتی گراد توسط مجموعه شرکت برق در حال اجرا است تا شهروندان شهد شیرین خدمت بی منت را بچشند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.