گروه: اخبار استان خبر: 204885 / تاریخ انتشار : 1401/3/30 ساعت : 11:22

اگر شورای شهر یاسوج کارنامه ای دارد به مردم ارائه کند! / آیا پارلمان شهری یاسوج شورای بی عمل است؟

شهروندان انتظار دارند اگر شورای ششم کارنامه ای دارد به مردم ارائه دهند و بیان کنند در این مدت اقدامی در راستای وعده های انتخاباتی خود انجام داده اند یا خیر.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی سال از انتخابات شورای شهر می گذرد و اعضای جدید پارلمان شهری یاسوج پس از حواشی بسیار مشخص شدند و بعد از آن نیز تا چند ماه رسمیت یافتن این شورا به تاخیر افتاد تا از همان ابتدا حواشی آن آغاز شود.

 

مردم در حالی به اعضای منتخب شورای ششم شهر یاسوج رأی مثبت دادند که از جنجال ها و حواشی دوره گذشته ناامید و خسته بودند و از این شورا انتظار پویایی و تلاش بیشتر برای حل مشکلات شهری داشتند.

 

بسیاری از مردم بر این عقیده اند شورای دوره ششم شهر یاسوج نتوانسته است به ان چیزی که وعده داده بود عمل کند و عملکرد آن ها از همان ابتدا نشانه ای برای ضعف ان هاست.

 

شهروندان انتظار دارند بدانند روند نظارت بر اجرای طرح های مربوط به ایجاد و توسعه معابر در محلات مختلف شهر یاسوج، خیابان ها، میادین و توسعه فضاهای سبز از جمله پارک های محله ای چه میزان رشد داشته است و آیا تاکنون اقدامی برای این کار انجام شده است.

 

یکی دیگری از مشکلاتی که شهر یاسوج با آن مواجه است افزایش ترافیک شهری و گره های ترافیکی است که در برخی نقاط مهم این شهر وجود دارد؛ لذا اعضای پارلمان شهری یاسوج پاسخ دهند برای حل بحران ترافیک شهری شهر یاسوج چه اقدامات مثبتی انجام شده است.


مسائل دیگری مانند توسعه زیرساخت های گردشگری در شهر یاسوج از جمله خواسته های شهروندان است که در سال های اخیر کمتر مورد توجه قرار گرفته و خبری از پروژه های بزرگ در پایتخت طبیعت نیست.


این ها تنها گوشه ای از مسائل و مشکلاتی است که شهروندان از اعضای شورای شهر انتظار دارند به آن ها رسیدگی کنند؛ و از طرفی انتظار دارند اگر شورای ششم کارنامه ای دارد به مردم ارائه دهند و بیان کنند در این مدت اقدامی در راستای وعده های انتخاباتی خود انجام داده اند یا خیر.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.