گروه: اخبار استان خبر: 204831 / تاریخ انتشار : 1401/3/29 ساعت : 17:55
به همت تکاوران تیپ ۴۸ فتح صورت گرفت؛

ساخت یادمان شهدای تیپ ۴۸ سپاه فتح در مناطق عملیاتی شمال غرب+تصاویر

پس از گذشت ۱۱ سال از شهادت رزمندگان تیپ ۴۸ فتح در مناطق عملیاتی شمال غرب، یادمان این شهدا در محل شهادتشان ساخته می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پس از گذشت ۱۱ سال از شهادت سردار "شهید گودرز نجفی" و همرزمانش در مناطق عملیاتی شمال غرب، یادمان این سردار و شهدای تیپ ۴۸ سپاه فتح در این منطقه ساخته می شود.

 

گردان تکاور المهدی تیپ ۴۸ فتح به همراه بسیجیان اعزامی به این مناطق که به صورت داوطلب اعزام شدند، اقدام به ساخت یادمان شهدای استان کهگیلویه وبویراحمد که از سوی تیپ ۴۸ سپاه فتح به این مناطق اعزام شده بودند کردند، که ۱۱ سال پیش در این مناطق در مبارزه با گروهگ تروریستی پژاک به شهادت رسیدند. 

 

 

تیپ ۴۸ فتح استان برای سال‌های متعدد به دفاع از مرزهای کشور به مناطق مرزی از جمله شمالغرب اعزام می‌شد. این تیپ ضربات سنگینی به گروهک‌های تروریستی و تا دندان مسلح شده توسط ایادی استکبار وارد کرد.

 

در مرداد ماه ۱۳۹۰ تعدادی از فرزندان دلاور تیپ ۴۸ فتح در درگیری با گروهک تروریستی پژاک به شهادت رسیدند.

 

سرتیپ دوم پاسدار شهید «گودرز نجفی»، سرهنگ پاسدار شهید «عبدالمحمد خرم روز» جانشین گردان امام حسین (ع) و سروان پاسدار شهید «حبیب‌الله آرام زاده»، ستوان یکم پاسدار شهید «قاسم قاسمی»، ستوان یکم پاسدار شهید «آیت صدیقی»، ستوان دوم پاسدار شهید «قاسم احمدی» و ستوان دوم پاسدار شهید «محمد سهرابی ثانی» از تیپ ۴۸ فتح سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد مرداد ماه سال ۹۰ در شمال غرب کشور و در درگیری با گروهک تروریستی پژاک در استان کردستان به شهادت رسیدند.

 

تصاویر تکمیلی از ساخت یادمان شهدای تیپ ۴۸ سپاه فتح در شمال غرب در زیر آمده است:

---

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.