گروه: اخبار استان خبر: 204814 / تاریخ انتشار : 1401/3/29 ساعت : 15:47
در راستای رفع موانع سد راه تولید صورت گرفت:

کارخانه تولید یخ لنده به چرخه تولید باز می گردد؟/فرماندار لنده: رفع موانع تولید پیگیری می شود+تصاویر

فرماندار شهرستان لنده در راستای رفع موانع تولید با حضور در کارخانه تعطیل شده یخ، پیگر بازگشت این واحد به چرخه تولید شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، همه ساله و در ابتدای سال برای تسهیل در اجرایی کردن فعالیت های یکساله دستگاه ها و نهادهای مختلف کشور از سوی مقام معظم رهبری نقشه راه یک ساله ترسیم و در قالب شعار سال به همه دستگاه ها مختلف در سطح کشور ابلاغ می شود.

امسال نیز مقام معظم رهبری شعار سال را "تولید دانش نیان، اشتغالزایی نامگذاری کردند که در همین راستا نیز فعالیت های کشور در حوزه تولید و اشتغالزایی متمرکز شده است.

از همین رو نیز برداشتن موانع سد راه تولید یکی دیگر از مهمترین مباحثی است که باید حتما مورد توجه سازمان ها و نهادهای مختلف در سطح خرد و کلان قرار گیرد.

به همین منظور فرماندار شهرستان لنده در بازدید از کارخانه تعطیل شده یخ موگرمون لنده از آخرین وضعیت این کارخانه بازدید کردند.

جلال دانش در حاشیه این بازدید گفت: باتوجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر شعار سال و توجه به امر تولید و رفع موانع سد راه تولید امروز نیز ضمن بازدید میدانی از این کارخانه طی تماس های تلفنی با معاون اقتصادی استاندار و مسولان مربوطه خواستار رفع موانع سد راه و حمایت تسهیلاتی را مالک این کارخانه شدیم.

وی گفت: فعالیت دوباره این کارخانه نقش مهمی در تامین نیازمندی های شهرستان دارد که امیدواریم با حمایت های بنیاد علوی و مسولان استانی در آینده نزدیک شاهد فعالیت دوباره این کارخانه باشیم.

فرماندار شهرستان لنده در ادامه از دره فصلی مجاور مدرسه شبانه روزی پسرانه شهرلنده نیز بازدید کرد و از اداره امور آب و شهرداری خواست تا در اسرع وقت از تجاوز به حریم و بستر دره فصلی جلوگیری شود.

فرماندار شهرستان لنده همچنین از آخرین وضعیت زمین های واگذار شده به کارکنان جهاد کشاورزی و منابع طبیعی که مشکلات تعریض و خیابانی دارند نیز بازدید کردند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.