گروه: اخبار استان خبر: 204813 / تاریخ انتشار : 1401/3/29 ساعت : 14:34

ماجرای خبر استعفای دسته جمعی مدیران آموزش و پرورش عشایر کهگیلویه و بویراحمد چیست؟

مدیر آموزش و پرورش عشایری کهگیلویه و بویراحمد به استعفای دسته جمعی مدیران از این دستگاه تحت مدیریتش واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مختار اندر خور در خصوص  استعفای دسته جمعه تعدادی از مدیران آموزش و پرورش عشایری استان کهگیلویه و بویراحمد به خبرنگار ما گفت: این خبر از اساس کذب بوده و عزل مدیران یا کارشناسان نمی تواند استعفای مدیر تلقی شود.

 

ساعاتی پیش در خروجی برخی از رسانه های استان خبری با عنوان استعفای دسته جمعی مدیران اداره آموزش و پرورش عشایر کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفت که از سوی مدیر این دستگاه در گفتگو با صبح زاگرس تکذیب و عنوان شد در این دستگاه این واحد ها به صورت کارشناسی بوده و نه مدیریتی که این کذب بودن خبر را می رساند.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه با نظر معاونین آموزش و پرورش عشایری استان با توجه به ضعف عملکردی که وجود داشت و برای بالا بردن راندمان کاری و پویایی دستگاه، مصلحت بر این شد که کارشناس این حوزه لغو فعالیت شود اذعان داشت: لغو فعالیت این مدیر  با نظر مدیر دستگاه و با همفکری معاونین نمی تواند استعفا تلقی شود و رسانه ها باید در این خصوص دقت کنند.

اندرخور در ادامه افزود: یکی از معاونت ها با درخواست این کارشناس به دلیل مشکلات خانوادگی از اداره رفت و وی با رضایت کامل از همه همکاران خداحافظی کرد.

 

وی همچنین گفت: هیچ گونه استعفا و یا لغو فعالیتی در حوزه مالی نداشته و از رسانه ها خواست تا از انتشار اخبار جعلی پرهیز کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.