گروه: اخبار استان خبر: 204745 / تاریخ انتشار : 1401/3/31 ساعت : 12:16

قاچاق سوخت در سیریک ۲ نفر را به کام مرگ کشاند

فرمانده انتظامی شهرستان سیریک از وقوع حادثه رانندگی بین نیسان وانت حامل سوخت قاچاق با یکدستگاه پژو ۴۰۵ که اسکورت این خودرو بوده در حوزه جومحله"سیریک-میناب" و فوت هردو راننده براثر

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سرهنگ" فرهاد چراغی " بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر حادثه رانندگی در حوزه جومحله "سیریک- میناب" ، بلافاصله مأموران به محل اعلامی اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد یک دستگاه خودروی نیسان حامل سوخت قاچاق بوده و یکدستگاه پژو۴۰۵ آن را اسکورت می نموده است.

این مسئول انتظامی اذعان کرد: راننده خودروی پژو اسکورت با مشاهده خودروی پلیس که در حال تردد در سطح جاده بوده تغییر مسیر داده و سعی داشته راننده نیسان را از حضور پلیس مطلع نماید که بعلت سرعت بالا و عدم کنترل وسیله نقلیه با خودروی نیسان سوختبر برخورد می‌کند که بر اثر این حادثه انفجاری رخ داده و هردو خودرو سریعا دچار حریق می گردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیریک با بیان اینکه این حادثه بدون هیچ گونه تعقیب و گریز و تیراندازی از سوی مأموران رخ داده است، اظهار کرد: متأسفانه در این حادثه و در شانه جاده ، این دو دستگاه وسیله نقلیه با یکدیگر برخورد کرده و دچار حریق کامل شده و هر دو راننده جان خود را از دست داده اند.

سرهنگ چراغی با بیان اینکه با تلاش عوامل آتش نشانی حریق اطفائ و ترافیک نیز در آن محور روان می باشد ، تصریح کرد: پلیس بارها مخاطرات حمل سوخت با خودروهای سواری و نیسان و همچنین تردد غیر ایمن تریلی های حامل سوخت را هشدار داده است چرا که هر از چند مدت یک حادثه مربوط به این نوع ترددها را شاهد هستیم.

فرمانده انتظامی شهرستان سیریک با اشاره به اینکه بررسی این حادثه همچنان ادامه دارد، تأکید کرد: خطرات این نوع سوانح فقط متوجه ۲خودرو نیست و با توجه به وقوع آتش سوزی برای سایر ترددها نیز بسیار خطر آفرین و مرگبار است.

وی اذعان کرد: خودروهای سوختبر با سرعت بسیار بالا تردد می‌کنند و همچون این حادثه ناگوار که صرفا با رؤیت پلیس و دستپاچگی راننده بدلیل شرایط روحی و اضطراب حاکم بر جسم و روح آنان رخ داده ، عملا تعادل خودرو را از دست می‌دهند و همیشه فاجعه در نزدیکی هر خودروی شوتی است.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.