گروه: اخبار استان خبر: 204634 / تاریخ انتشار : 1401/3/27 ساعت : 00:24
پیگیری سوژه های مردمی:

بلاتکلیفی چندین ساله پایه های برق در روستای "چهارراه آل طیب" لنده/رئیس اداره برق لنده از رفع مشکل این روستا در آینده نزدیک خبر داد+تصاویر

در ادامه پیگیری سوژه های مردمی این بار مردم روستای چهار راه آل طیب در شهرستان لنده در خصوص جابجایی پایه های برق خواستار توجه بیشتر مسولان شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، در ادامه پیگیری سوژه های مردمی این بار مردم روستای چهار راه آل طیب در شهرستان لنده در خصوص جابجایی پایه های برق خواستار توجه بیشتر مسولان شدند.

چندین سال است که به دلیل اجرای طرح توسعه و یا طرح هادی روستای چهار راه آل طیب از توابع بخش مرکزی شهرستان لنده چندین پایه برق به دلیل بازگشایی معابر روستا در حریم خیابان ها و کوچه های این روستاهستند.

 

باتوجه به اجرای طرح هادی در این روستا و واقع شدن این پایه های برق در وسط خیابان خطر تصادفات برای ساکنین این روستا نیز با افزایش چشمگیری همراه خواهد بود که بنا به گفته مردم این روستا چندین بار از طریق مسولان شهرستان لنده پیگیری کردند که کار جابجایی از سوی اداره برق شهرستان به پیمانکار واگذار شد ولی عملا پیمانکار اقدامی در جهت جابجایی پایه های برق نداشته است.

 

به همین منظور با رئیس اداره برق شهرستان لنده در خصوص مشکلات این روستا گفت وگو کردیم.

البرز مددی در گفت وگو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: مشکلات این روستا و سایر روستاهای شهرستان لنده کاملا مورد پایش و بررسی قرار گرفته است و در کمیته طرح و برنامه و رفع مشکلات این چنین نیز مورد بحث و گفت وگو قرار گرفت.

 

رئیس اداره برق شهرستان لنده گفت: مشکل روستای چهارراه آل طیب در دستور واگذاری به پیمانکار است و باتوجه به برخی مشکلات برای پیمانکار در آینده نزدیک بحث جابجایی این پایه های برق در سطح روستا رفع خواهد.

وی تاکیدکرد: این پیمانکار همزمان در شهرستان کهگیلویه و لنده چندین پروژه مشابه دارد که باتوجه به مشکلات این روستا و به منظور پیگیری از مخاطرات احتمالی اولویت شهرستان نیز جابه جایی پایه های برق در این روستا خواهد بود.

 

---
---
---
---
---
---
---

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.