گروه: اخبار استان خبر: 204538 / تاریخ انتشار : 1401/3/24 ساعت : 23:19

برگزاری دهمین مرحله طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در بهمئی+ تصاویر

فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی از اجرای مرحله دهم طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سرهنگ فرزین جمشیدی با اشاره به اجرای مرحله دهم طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی بعنوان یکی از محوری‌ترین وظایف نیروی انتظامی و از مهم‌ترین مطالبات مردم از پلیس طرح ارتقای امنیت اجتماعی درشهرستان‌ اجرا شد.

 

وی افزود: با برگزاری گشت‌ها و تور‌های بازرسی در ورودی‌ و خروجی‌ شهر لیکک به شهرستان ها و استان های همجوار از وسایل نقلیه و خودرو‌ها بازرسی خواهد شد و با رانندگان متخلف نیز برخورد می‌شود.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی افزود: در این طرح جمع آوری سلاح‌های غیرمجاز و کنترل و برخورد با اراذل و اوباش در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

 

جمشیدی با بیان اینکه فرصت خودنمایی به قانون‌شکنان و هنجار شکنان را در شهرستان بهمئی نخواهیم داد گفت: با حضور نیروهای انتظامی و همراهی دستگاه قضائی طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در بهمئی در مرحله دهم به اجراء در آمد و تا آخر سال جدید ادامه خواهد داشت؛ که در این طرح با مخلان امنیت ، برهم زنندگان نظم عمومی ، اراذل و اوباش و افرادی که به روش های مختلف سعی در بر هم زدن نظم عمومی جامعه دارند برخورد جدی و قاطع می‌شود.

 

فرمانده نیروی انتظامی بهمئی ، با اشاره به اینکه با حمل کنندگان و دارندگان سلاح‌های سرد و گرم شامل سلاح های مجاز و غیرمجاز و رانندگانی که برای مردم ایجا مزاحمت می‌کنند قاطعانه برخورد می‌شود ابراز داشت:  ماموران در این طرح تعداد ۱عدد شوکر برقی، ۶ عدد فشنگ ساچمه زنی، ۱۲ عدد انواع سلاح سرد ، ۴۲ مورد اعمال خودرو وموتور سیکلت، توقیف ۱ دستگاه خودرو، دستگیری ۲ نفر سارق ، کشف ۴ فقره انواع سرقت ، دستگیری ۶۵نفر متهم ، دستگیری ۱۵ نفر اتباع بیگانه ، کشف ۲ قبضه سلاح شکاری ، ۸۳ گرم تریاک و ۷۲گرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.

 

جمشیدی با بیان اینکه کسانی که امنیت مردم را به خطر اندازند جایگاه آنها در زندان خواهد بود، خاطرنشان کرد: امروز کسانی که با حمل سلاح سرد و گرم بخواهند امنیت مردم را به خطر بیاندازند، قطعاً پلیس براساس قانون با آنها برخورد می کند.

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهمئی ادامه داد: هرگونه اقدام برای برهم زدن نظم و آسایش عمومی از طرف هر شخصی با برخورد سریع و قاطع پلیس و دستگاه قضاء همراه خواهد بود.

 

 

تصاویر /---

---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.