گروه: اخبار استان خبر: 204322 / تاریخ انتشار : 1401/3/22 ساعت : 13:57

جنایت های ضد حقوق بشری آمریکا برای جوانان تبیین شود/حقوق بشری که کرامت انسان را حفظ نمی کند

حجت الاسلام والمسلمین خاضع گفت: هفته بازخوانی افشای حقوق بشر امریکایی فرصت مناسبی برای مرور جنایت های ضد بشری آمریکا علیه ایران است، جنایت های آمریکا برای نسل جوان تبیین شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس خاضع رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان امروز در جلسه ستاد برنامه ریزی  افشای حقوق بشر آمریکایی گفت: از ۶ تا ۱۲ تیرماه سال ۶۰ تا ۶۶ و از اوایل انقلاب تا کنون اتفاقات و حوادث تلخ و جنایت های زیادی علیه ایران انجام شده است.

پیروزی انقلاب اسلامی باعث قطع منافع آمریکا در ایران شد به همین دلیل به دنبال نابودی نظام انقلاب اسلامی به روش های مختلف بوده اند  و جنایت های زیادی را در این راستا تا کنون مرتکب شده اند، این جنایت ها شامل فتنه ها، توطئه ها تحریم ها،ترورها و دسیسه های مختلف بوده است.
 
حجت الاسلام والمسلمین خاضع عنوان کرد: مهمترین جنایت های استکبار جهانی به سرکردگی امریکا علیه ایران یا به طور مستقیم از سوی این کشور انجام شده است و یا عوامل این جنایت ها نیز مورد حمایت غربی ها بوده است،ترور نافرجام رهبر معظم انقلاب در ۶ تیر سال ۶۰ توسط گروهک تروریستی منافقان از جمله این جنایت هاست.
 
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان افزود: شهدا آیت الله صدوقی چهارمین شهید محراب در یازده تیر ۶۱ توسط منافقان ، به شهادت رساندن رییس زندان اوین در ۸ تیر سال ۶۰ ،بمباران شیمیایی سردشت در ۷ تیر ۶۶ توسط صدام ، حمله ناورآمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران و شهادت ۲۹۰ مسافر و انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی و شهادت ۷۲ نفر از مسولان توسط منافقان نمونه هایی از جنایت های آمریکا علیه ایران است.
 
وی گفت: ایران تا کنون ۱۷ هزار شهید ترور داشته است که همگی توسط آمریکا یا به دستورش انجام شده است،این جنایت ها گوشه ای از مصادیق دروغین طرفداری آمریکا از حقوق بشر است.
 
حجت الاسلام والمسلمین خاضع گفت: آمریکا این جنایت ها را به اسم حقوق بشر انجام داده است و ابزاری برای تجاوز علیه کشورها بوده است.
 
وی تصریح کرد: هفته بازخوانی  افشای حقوق بشر امریکایی فرصت مناسبی برای مرور جنایت های ضد بشری آمریکا علیه ایران است، جنایت های آمریکا برای نسل جوان تبیین شود.
حجت الاسلام والمسلمین خاضع گفت: آمریکا بزرگترین نقض کننده آشکار حقوق بشر است و یکی از مصادیق مهم جهاد تبیین مورد تاکید رهبری تشریح جنایت های ضد بشری آمریکا علیه ایران است.
 
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گفت: برپایی نمایشگاه جنایات آمریکا علیه ایران، تبلیغات میدانی و فضاسازی شهری، تولید محتوا در فضای مجازی، سخنرانی ائمه جمعه در تریبون های نماز جمعه سخنرانی ائمه جماعات در مساجد، تولید نقاطی مصور از سوی حوزه هنری، نشست های بصیرت افزایی، کرسی های آزاد اندیشی ، میزگردهای تحلیلی و تبیینی و مستندهای تلویزیونی در صدا و سیمای استان ،شعر خوانی و خاطره گویی و سرود، از برنامه هایی است که در استان اجرا می شود.
 
وی گفت: با وجود همه دشمنی ها علیه ایران و خسارت هایی که به کشور وارد شده برخی ها سودای آمریکا را در سر دارند و از آن حمایت می کنند، یکی از دلایل این امر تبیین نشدن مطلوب و مناسب جنایت های استکبار جهانی علیه ایران است.
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.