گروه: اخبار استان خبر: 204160 / تاریخ انتشار : 1401/3/20 ساعت : 11:28

ستار هدایت خواه در کدام حوزه انتخابیه کاندیدا می شود؟/سایه کم آبی بر سر قطب تولید گیاهان دارویی در لنده/سیاست زدگی آفت مطالبه گری

صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به حضور احتمالی هدایت خواه نماینده پیشین مجلس در یکی از حوزه های انتخابیه کشور اختصاص داده شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،ستار هدایت خواه در کدام حوزه انتخابیه کاندیدای انتخابات مجلس ۱۴۰۲ می شود؟،سایه کم آبی بر سر قطب تولید گیاهان دارویی در لنده،سیاست زدگی آفت مطالبه گری،آیا مطالبات مردم در سفرهای استاندار به مناطق مختلف پیگیری می شود؟ وتوسعه بخش دیشموک نیازمند یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار  از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.

 
آنطوری که برآوردها نشان داده است در کوتاه مدت اثر روانی این بازدیدها با برخورد خوبی روبرو بوده است و خواهد بود.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 

 رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی بعد از شنیدن ارائه برنامه های انجام شده توسط بنیادعلوی و نیز مشکلات پیش رو از طرف سایر مدیران گفت: باید برای رفع مشکلات اولیت بندی ها انجام شود که در همین راستا استاندار و تیم وی در استان خواستار توجه به این مهم هستیم.

خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 رسانه و تریبون جایگاه بیان مطالبات مردم و نقش آفرینی مثبت در جهت رشد و پیشرفت جامعه از طریق بیان خدمات و نقدهای منصفانه است، اما گاهی حرمت قلم به واسطه تفکرات جناحی شکسته می شود.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 

روستای آبرزگه بخش موگرمون شهرستان لنده با داشتن ظرفیت های ناب گردشگری و تبدیل شدن به قطب گیاهان داروئی است که این روزها با مشکلات کم آب مواجه است.

خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
گفته می شود وی شانس زیادی برای ثبت نام در حوزه انتخابیه قم و یا تهران را دارد و چه بسا در بحبوحه انتخابات ستار هدایت خواه با یک تاکتیک همه را مبهوت کند و به حوزه انتخابیه ای در سطح استان کوچ کند؟!

خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.