گروه: اخبار استان خبر: 203900 / تاریخ انتشار : 1401/3/16 ساعت : 10:10

سوالاتی خاص در خصوص ورزش گچساران/در تیم نفت و گاز چه خبر است؟

یکی از مخاطبان این پایگاه خبری با ارسال متنی نوشت: واقعا در باشگاه نفت و گاز که با سرمایه ملی و پول بیت المال اداره می شود چه خبر است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ارسالی مخاطب- یکی از مخاطبان این پایگاه خبری با ارسال متنی نسبت به اتفاقات رخ داده در ورزش نفت و گاز گچساران و تیم فوتبال این باشگاه انتقاد کرد.

 
متن ارسالی به شرح زیر است:
 
واقعا در باشگاه نفت و گاز که با سرمایه ملی و پول بیت المال اداره می شود چه خبر است.
چندتا سوال ذهن من و شاید همه اهالی فوتبال را به خودش مشغول کرده است.
 
۱- امتیاز ملی حفاری اهواز به چه شکلی و طی چه فرایندی به استان ما و گچساران آمد؟
 
۲- تکلیف همان امتیاز سقوط کرده خودمان چه شد؟
 
۳- چرا مدیران محترم نفت وقتی دیدند که تیم نتیجه نمی گیرد هیچ تغییری در کادر تیم ایجاد نکردند؟آیا اجازه این کار را نداشتند یا مسائل دیگری پشت پرده بود؟
 
۴- به راستی چند بازیکن بومی در تیم نفت وجود داشت و چطور بود که برخی عزیزان غیرهم استانی حاضر در تیم که تعدادشان کم هم نبود ادعای مالکیت تیم ا داشتند؟
 
۵- چند نفراز اعضای کادر فنی بومی بودند و حدود اختیاراتشان در تیم در چه حدی بود جز کنز چیدن ؟
 
۶- آیا امکانی وجود دارد که در خصوص هزینه های تیم نفت که همه از بیت المال هزینه می شود شفاف سازی صورت گیرد؟
 
۷- آیا می توان فهمید حضور برخی افراد در اردوهای خارج از استان که هیچ مسئولیتی در تیم نداشتند به چه خاطر بوده است ؟
 
واقعا جای تعجب دارد وقتی باشگاه نفت که یکی از مجهزترین باشگاه های کشور است باید به این شکل اداره شود و این نتایج ضعیف را کسب کند و بعد از آن هیچ نهاد و مسئولی اصلا عین خیالش هم نباشد .انگار که نه خانی آمده و نه خانی رفته است.
 
آقایان الف.غ و ب.ف الان باید جوابگوی مردم و این هزینه ای باشید که از بیت المال رفته و هیچ چیزی هم عاید جوانان محروم و مظلوم این شهر نشده است؛ بیایید باور کنیم که سیاسی بازی جایگاهی در ورزش ندارد.
 
از نهادهای نظارتی و بازرسی کل کشور و بازرسی خود شرکت بهره برداری نفت وگاز تقاضا داریم که وارد عمل شوند و در خصوص هزینه کرد باشگاه نفت و گاز و فاکتورهایی که ارائه می دهند تحقیقات به عمل بیاید و برای مرد شفاف سازی شود که این همه پول برا چه کسانی و با چه سمتهایی هزینه شده و چرا این نتایج آن هم در این شرایط بد اقتصادی به دست آمده است.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.