گروه: اخبار استان خبر: 203808 / تاریخ انتشار : 1401/3/13 ساعت : 20:49

سرود سلام فرمانده یک جهش فرهنگی و نقطه مقابل فیلم ساخته شده در جشنواره کن بوده است

امام جمعه شهرستان بهمئی در خطبه های امروز نماز جمعه گفت : سرود سلام فرمانده یک جهش فرهنگی و نقطه مقابل فیلم ساخته شده در جشنواره کن بوده است

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت‌ اسلام افروغی امام جمعه شهرستان بهمئی در خطبه های امروز نماز جمعه که در مسجد صاحب الزمان شهر لیکک برگزار شدگفت :امام خمینی (ره ) یک مجموعه ای کامل از همه فضایل بود و‌ ما باید تلاش کنیم این فضایل را بشناسیم و در غیر اینصورت درحق امام راحل جفا کرده ایم.

 

وی ادامه داد : ما در اقیانوس ایران اسلامی قرار داریم و درک انقلاب اسلامی را کمتر حس می‌کنیم مگر با ورق زدن تاریخ بتوانیم این عظمت انقلاب اسلامی را بشناسیم و درک کنیم.

 

 

افروغی اظهار داشت : مهمترین محصول امام خمینی ره ، انقلاب اسلام و‌نظام مقدس اسلامی ایران بوده است و این در تمام دنیا یک الگو برای دیگر کشورهای آزادی خواه است.

 

امام جمعه شهرستان بهمئی در ادامه بیان کرد : نظام در ایران یکی از ملزومات انقلاب اسلامی است و ما به دنبال صدور نظام نیستیم بلکه هدف معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران صدور انقلاب به دنیا بود و ما باید دنباله رو این هدف آرمانی و بزرگ باشیم.

 

 

افروغی ادامه داد : نظام اسلامی در ایران صورت انقلاب است ،و‌محصول نظام استمرار انقلاب اسلامی است و اگر این دو را با دقت و تفکیک دقیق از هم ندیدیم ،در دفاع از انقلاب و نظام ممکن است دچار اشکالاتی شویم و نتوانیم انقلاب با آن عظمتش را بشناسیم.

 

 

افروغی امام جمعه شهرستان بهمئی در خصوص دلایل کاهش سرعت صدور انقلاب اسلامی به دنیا گفت  : ما در نظام و انقلاب پیشرفتهای چشمگیری داشتیم ،اما کمکاری های ما در نظام اسلامی صورت پذیرفت و همین اشکالات در نظام اسلامی، سرعت صدور انقلاب اسلامی به دنیا را کند کرده است.

 

وی ادامه داد : اشکالات ما در نظام توسط دولت های سکولار بوده و نه از ناحیه مردم وگرنه ما پیشرفتهای شگرفی در همه زمینه‌ها داتشه ایم.

 

 

وی تاکید کرد : امام و‌ مقام معظم رهبری هر دو یکی هستند و جفا و ناآگاهی است که تصور کنیم اگر امام راحل بود انقلاب بهتری وجود داشت و این تصور غلط است کما اینکه برخی از رهنمودهای مقام معظم رهبری ،برتر ،پیچیده تر بوده و مشکلات حال حاضر بسیار سهمگین تر از دوره امام راحل بوده است.

 

 

تصاویر /

---
---
---
---
---
---
---

 

افروغی گفت :ما باید بپذیریم که در برخی مسائل شکست خورده ایم اما پیشرفتها آنقدر زیاد هستند که قابل مقایسه با قبل نیست و این بر هیچ‌کس حتی دشمن پوشیده نیست.

 

وی اظهار داشت : دشمن با هزینه های بسیار بالا در جشنواره های مختلف به ویژه« کن» فیلمی بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ساخته است و‌همگان شاهد بودند چه موضع گیری هایی در سرتاسر دنیا در این زمینه شد اما سرود سلام فرمانده و زمزمه کردن آن در ایران اسلامی و حتی دیگر کشورها ، نقطه مق۵ این فیلم بوده و ثابت کرده است مردم عاشق ولی فقیه و انقلاب خود هستند و یک‌جهش فرهنگی عظیمی اتفاق افتاد.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.