گروه: اخبار استان خبر: 203479 / تاریخ انتشار : 1401/3/7 ساعت : 20:50

چه خبر از اعضای محترم شورای شهر یاسوج/آرزوی سلامت و تندرستی و دعای خیر برایشان داریم!

پیرمردی سراغ اعضای شورای شهر را از برخی مردم می گرفت، گفت حالا که دیگر خبری ازشان ندارم، خواستم اگر بشود بروم و برایشان دعای خیر و طول عمر بابرکت کنم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس علی عباسیان - دیری است که خبرها از شورای شهر یاسوج به ندرت به گوش رسانه ها و مردم می رسد، مردم به واقع با انتخاب اعضای شورای شهر یاسوج در پی به ثمر نشاندن مطالبات خود از طریق آنان بودند.

 
در واقع شورای شهر صدای مطالبه گر مردم در عرصه شهر است، کسانی که باید بتوانند با آنها به راحتی ارتباط بگیرند و مجرای گفت و گوی آنها شوند.
 
در عصری زندگی می کنیم که ارتباطات و تعامل حرف اول را می زند، گاهی این نکته یادمان می رود که مبنای مدیریت در دوران جدید بر تعامل و ارتباط دو سویه استوار شده است.
 
یاد شورای سابق شهر یاسوج بخیر، هر از چندگاهی حواشی و دعواهای کاری پراکنده آنها سر از رسانه ها در می آورد.
 
مسئول و اعضای شورای شهر یاسوج نباید رسانه را از خود دور بدارند و دیدگاه شان این باشد که حواشی را با دور ماندن رسانه از خودشان دور کنند.
 
بیاد دارم در سطح شهر قدم میزدم، به پیرمردی رسیدم که سراغ اعضای شورای شهر را از برخی مردم می گرفت، از او سراغ گرفتم که چرا و دنبال چه خواسته ای از آنان هستی، گفت حالا که دیگر خبری ازشان ندارم، خواستم اگر بشود بروم و برایشان دعای خیر و طول عمر با برکت داشته باشم شاید به این واسطه چشمم به دیده شان منور شود.
 
در همین جا بود که مدتی در این فکر در سطح شهر با ماشین حال عبور بودم که به ناگاه صدای " کروپه ای " آمد و میخکوب شدم، و تا نگاه کردم دیدم ماشینم در دست اندازی در شهر یاسوج اسیر شده است و خرجی زیاد بر دستم انداخت.
 
آنجا بود که با خودم گفتم حرف پیرمرد درست بود، یادشان گرامی و ان شالله سراسر موفقیت و رشد بدرقه راهشان باشد.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.