گروه: اخبار استان خبر: 203401 / تاریخ انتشار : 1401/3/6 ساعت : 09:04
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

ورود دستگاه قضا به موضوع تیراندازی در استقبال از استاندار و نماینده مجلس در لوداب

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری از ورود دستگاه قصا به موضوع تیراندازی در استقبال از استاندار و نماینده مجلس در لوداب خبر داد. .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  عیسی حسنی در این رابطه گفت: هدف وسیله را توجیه نمی‌کند و تیر اندازی خوب و بد نداریم. دستگاه قضایی با هر کسی که فضای امنیتی و آرامش مردم را بر هم بزنند برخورد خواهد کرد.

 

معاون قضایی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: اخیراً اتفاق ناراحت کننده‌ای رخ داده و آن تیر اندازی شدید و قدرت نمایی با سلاح گرم در حضور مسئولین استانی در شهر لوداب بوده که همه مردم و دغدغه مندان فرهنگ و امنیت را ناراحت و نگران کرده است.
 
 
سید عیسی حسنی افزود: برای برخی از این افراد فوراً تشکیل پرونده شده و با آنها برخورد خواهد شد.
 
 
وی تصریح کرد: اگر ما اکنون با این مظاهر قدرت نمایی برخورد نکنیم فردا در تبلیغات انتخاباتی یا مشابه چنین بازدیدهای دولتی در نقاط مختلف استان نمی‌توانیم برخورد کنیم لذا به مردم قول می‌دهیم قاطعانه با این افراد برخورد شود.
 
 
معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان گفت: معنی ندارد شخصی که مجوز حمل سلاح از سوی نهادهای امنیتی و متولی صلاح برایشان صادر می‌شود مبادرت به تیراندازی در فضای عمومی و تجمعات مردمی نمایند که شاهد بوده‌ایم منجر به آسیب‌ها و حتی قتل در این مراسمات شده است.
 
 
وی با تشکر از همکاری مردم و دیدبانان مردمی معاونت پیشگیری و سامانه سامد دادستانی مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: دیدبانان سامانه جامع اطلاعات مردمی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد هر چه سریعتر تمام افراد تیرانداز و تظاهر و قدرت نمایی کننده با سلاح در لوداب را شناسایی و به هر شکل یا از طریق سامانه سامد ارسال نمایند.
 
 
این مقام مسئول اشاره کرد: با این افراد ضمن تشکیل پرونده قضایی توسط دادستان محترم مرکز استان با قاطعیت برخورد خواهد شد زیرا فضای امنیتی جامعه و استان کهگیلویه و بویراحمد جای قدرت نمایی و تیراندازی با سلاح در شادی و عزا نیست. با هر کسی و در هر جایگاهی برخورد خواهد شد.
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.