گروه: اخبار استان خبر: 203281 / تاریخ انتشار : 1401/3/4 ساعت : 12:07

ارج نهادن به حماسه آزادسازی خرمشهر در یاسوج

فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت ارج نهادن به حماسه آزادسازی ، با همکاری انجمن هنرهای نمایشی، ۲ نمایش خیابانی و یک نمایش صحنه ای در شهر یاسوج اجرا می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بیژن علی بازی معاونت امور سینمایی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، 3 اثر نمایشی خیابانی در تالار روباز امام رضا(ع) یاسوج اجرا می‌شود.

نمایش «دریاقلی»نوشته مالک آبسالان و کارگردانی رضا رفیعی کاری از گروه تئاتر هلیا روز سوم خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹ در تالار روباز امام رضا(ع)یاسوج اجرا می‌شود.

نمایش«دریاقلی» حماسه و شجاعت شهید دریاقلی سورانی ناجی آبادان را روایت می‌کند.

عباسعلی روشنک،سید محمد فتحی و امید شریفی به عنوان بازیگر در نمایش «دریاقلی» حضور دارند.

نمایش «به صرف گل و شیرینی»نوشته سعید خیراللهی و کارگردانی وحید محمدخانی کاری از گروه نمایشی طغیان روز ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹ در تالار روباز امام رضا(ع)یاسوج اجرا می‌شود.

در نمایش خیابانی«به صرف گل و شیرینی» که سرگذشت پدر و مادری که تک فرزندشان در خان طومان سوریه به شهادت رسیده و به علت آلزایمر مادر،هر هفته به خواستگاری می‌روند تا برای فرزندشان همسر انتخاب کنند.

میثم مرادی آزاد،کلثوم باباملکی،امید شریفی و معصومه الهی به عنوان بازیگر در نمایش «به صرف گل و شیرینی» حضور دارند.

نمایش «درددوردست، مصائب نزدیک»نوشته رضا دانش پژوه و کارگردانی ابراهیم علی پور کاری از گروه نمایشی لابیرنت،در روز ۳ خرداد۱۴۰۱ساعت۲۰ در پلاتو زنده یاد حسین پناهی اجرا می‌شود.

سید محمد فتحی،مسلم بزرگ زاده،عادل چک زاده،میثم مرادی آزاد و اردشیر جهانشاهی به عنوان بازیگر در نمایش «درددوردست،مصائب نزدیک» حضور دارند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.