گروه: اخبار استان خبر: 203256 / تاریخ انتشار : 1401/3/3 ساعت : 15:23
مطالبه ای برای حقوق آبداران کهگیلویه و بویراحمدی:

وقتی مدیر عامل آبفای کهگیلویه و بویراحمد به اقدامات حداقلی اکتفا می کند/برخه چه برنامه ای برای تسویه مطالبات آبداران دارد؟

در شرایطی که انتظار می رود بعد از خودسوزی آّبدار چاروسایی، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان در صدد چاره برای تسویه مطالبات آب داران باشد اما اقدام جدی توسط وی دیده نشده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس خبرخودسوزی آب دار چاروسایی در چند روز گذشته سبب حواشی مختلفی در رسانه های کهگیلویه وبویراحمد شد تا مسئولان مربوطه از جمله مدیر عامل شرکت آبفای کهگیلویه و بویراحمد از خواب غفلت بلند شود و در اقدامی دیرهنگام به فکر چاره برای مشکلات آبداران باشد اما وی تنها اقدام به عزل مدیر آب چاروسایی کرد.

 

آبداران که در چند سال گذشته چشم انتظار حقوق و مزایای خود بودند و معیشت آنها گروی وعده های قرضی بود، امید آنها به نا امیدی مبدل شد تا در اقدامی پیش بینی نشده، آبدار چاروسایی خودسوزی کند.

 

امروز مدیر عامل آبفای استان اقدام اثرگذاری برای کمک به معیشت آب داران نکرده است و تنها با یک اقدام حداقلی و نگاه از بالا به پایین مدیر خود را عزل کرد.

 

مدیر عامل آبفای استان باید از خود سوال کند کدام برنامه ها را برای کمک به تسویه مطالبات آبداران دارد و کدام رایزنی ها را داشته است که آب داران بتوانند به این وعده ها دلخوش شوند.

 

 

در شرایط فعلی برخه خبر خاصی در خصوص پیگیری مطالبات آب داران نداده است و درب بر همان پاشنه قبلی می چرخد و مشخص نیست آبداران تا کی در برزخ عدم پرداخت مطالبات خود گرفتار هستند.

 

در پایان ذکر این نکته ضروری است امروزه رسانه های معاند در صدد یافتن کوچکترین ضعف ها در حوزه مدیران جمهوری اسلامی است تا از برخی ضعف ها با عنوان ناکارآمدی در انقلاب اسلامی یاد کنند، بنابراین امروز مسئولانی که تکیه بر صندلی ها انقلاب اسلامی دارند نه تنها در برابراین مسئولیت باید پاسخگو باشند بلکه باید در برابر ضعف های احتمالی جوابگو باشند تا افکار عمومی نسبت به خدمات انقلاب و نظام بدبین نشوند از طرفی احمدزاده استاندار انقلابی کهگیلویه و بویراحمد با رصد و نظارت بر عملکرد مدیران دستگاه های اجرایی خود در صورتی که مدیری را ناتوان در اداره امور استان تشخیص دهد باید در ادامه روند کاری وی تجدید نظر کند تا عملکردهای ضعیف، خدمات دولت انقلابی را به حاشیه نکشاند.

   

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.