گروه: اخبار استان خبر: 203090 / تاریخ انتشار : 1401/3/1 ساعت : 10:31
نادر منتظریان در گفتگو با صبح زاگرس:

اقدام دولت در مردمی سازی یارانه ها به سود طبقه متوسط به پایین جامعه است+صوت

فعال سیاسی اصولگرا گفت: درآمدهای کشور پیش از این به جیب رانت خواران و دلالان می رفت اما امروز دولت، اصلاحاتی به وجود می آورد که طبقه متوسط به پایین بیشتر بهره ببرند.

نادر منتظریان در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص اقدام جدید دولت در مردمی سازی یارانه ها بیان کرد: اقتصاد ایران در گذر چندین دهه به عنوان یک اقتصاد بیمار مطرح است و برخی دولت ها تلاش می کردند به شکلی آن را ترمیم کنند و از این وضعیت گذر کنند اما دولت فعلی اقدام بزرگ و ریسک بزرگی انجام داد  این بیماری مزمن را جراحی کرده است.

 

فعال سیاسی اصولگرا در ادامه گفت: قطعا دولت در شرایط فعلی عمل بزرگی را انجام داده و با توجه به شرایط اقتصادی بد دنیا به واسطه جنگ ها، ما ملت این وظیفه را داریم دولت را همراهی و کمک کنیم.

 

منتظریان تصریح کرد: کسانی که قبل‌از این عمل از وضعیت اقتصادی سود می‌بردند و مفسده‌ایجاد کرده و رانت‌خواری می‌کردند و اساساً درآمدها به جیب دلال‌ها و رانت‌خواران و سرمایه‌داران می رفت و امروز دولت، اصلاحاتی به وجود می آورد که طبقه متوسط به پایین بیشتر بهره ببرند هر چند در شرایط عادی ریسک بزرگی است و این بیمار تا از این وضعیت نجات پیدا کند مشکلاتی داریم اما ما ملت با توجه به این‌که دشمن در پی این است طرح‌های خوب نظام به سامان نرسد و معمولاً هجمه‌هایی را در رسانه‌ها و فضای مجازی دارد باید هوشیار باشیم.

 

وی ادامه داد: باید تلاش کرده و به دولت کنیم تا از این وضعیت گذار کنیم و یقین داریم که این وضعیت به نفع طبقه متوسط به پایین است اما در این شرایط باید دولت طبقه متوسط و پائین را تقویت کند قدرت خرید آن‌ها را بالا ببرد، نظارت‌هایی داشته باشد که مردم زیاد تحت فشار قرار نگیرند، یقین داریم این وضعیت بعد از چند ماه اصلاح می‌شود و مردم بهره لازم را خواهند برد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.