گروه: اخبار استان خبر: 203038 / تاریخ انتشار : 1401/2/31 ساعت : 15:07

درخشش مردان طلایی کهگیلویه و بویراحمد در رقابت های انتخابی تیم ملی

رئیس هیات نابینایان و کم بینایان کهگیلویه وبویراحمد از کسب دو مقام اولی و مدال طلای ورزشکاران دوومیدانی این هیات در رقابتهای انتخابی تیم ملی خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  اسماعیل عباسی از کسب 2 مدال طلای ورزشکاران دوومیدانی استان کهگیلویه و بویراحمددر رقابتهای انتخابی تیم ملی خبر داد و اظهار داشت :مسابقات انتخابی تیم ملی دوومیدانی نابینایان و کم بینایان کشور روز جمعه 30 اردیبهشت ماه 1401 به میزبانی تهران در مجموع آفتاب برگزار شد .

 
 
رئیس هیات نابینایان کهگیلویه وبویراحمد از کسب دو مقام اولی و مدال طلای ورزشکاران استان در این رقابتها خبر و افزود:در این رقابتها در کلاس B13 و در ماده پرتاب نیزه ،علی پیروج از استان کهگیلویه وبویراحمد با پرتابی به طول 63متر و 56 سانتیمتر به مقام اول و مدال طلا دست یافت.
 
 
رئیس هیات نابینایان استان از کسب مدال طلا و مقام اولی سامان پاکباز در پرتاب وزنه خبر و بیان داشت :پاکباز در کلاس B12با پرتابی به طول 15متر و 85 سانتیمتر به مقام اول دست یافت .
 
 
عباسی ضمن تبریک این دو موفقیت تصریح کرد:نفرات برتر رقابتهای دوومیدانی نابینایان و کم بینایان کشور به اردوی های تیم های ملی و مسابقات بین المللی ، آسیایی ،جهانی و المپیک اعزام می شوند .
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.