گروه: اخبار استان خبر: 202979 / تاریخ انتشار : 1401/2/30 ساعت : 15:46

تقدیم بیش از ۴هزار شهید روحانی گواه روشنی بر مردمی بودن روحانیت است

حجت الاسلام الهی نیا در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه لنده گفت: علما دلسوزترین افراد برای آحاد مردم هستند و تاریخ نیز به درستی خدمات و زحمات روحانیون را ثبت کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت الاسلام الهی نیا در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه لنده گفت: علما دلسوزترین افراد برای آحاد مردم هستند و تاریخ نیز به درستی خدمات و زحمات روحانیون را ثبت کرده است.

 

وی افزود:در دوران خفقان ستم شاهی روحانیت نقش مهمی در روشنگری مردم داشتند و در سایر موضوعات نیز در صحنه بودند. 

 

مسول تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت:حضور پررنگ روحانیت در دفاع مقدس و حضور در میادن مین افق شهادت را برای این قشر در جامعه روشن تر کرده است. 

 

وی گفت:بیش از ۴هزار روحانی در دفاع مقدس به شهادت رسیده اند که علاوه بر ترغیب وتشویق مردم در جبهه ها نقش روحیه بخشی به رزمندگان را در خطوط جبهه داشتند. 

 

 

الهی نیا گفت:در دوران اسارت رزمندگان در زندان های مخوف صدام نیز به روشنگری اسرا و تلاش برای صبر و مقاومت آنان در زندان های بعثی داشتند. 

 

 

وی گفت:امروز با توطئه های دشمنان و بدخواهان امروز شاهد فاصله انداختن بین مردم و روحانیت هستند که امیدواریم ملت ایران در این حوزه با شناخت بهتر و تکمیل تر به نقش روحانیت در جامعه توحه بیشتری داشته باشند. 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.