گروه: اخبار استان خبر: 202947 / تاریخ انتشار : 1401/2/29 ساعت : 17:23

اطلاعات سپاه کهگیلویه و بویراحمد در میدان مبارزه با احتکار/جزئیات کشفیات جدید روغن در یاسوج

روغن های احتکار شده توسط اطلاعات سپاه کهگیلویه و بویراحمد کشف و ضبط شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در راستای مبارزه با احتکار و همچنین جلوگیری از سوء استفاده  از سیاست های اقتصادی دولت سیزدهم و به منظور کمک به وضعیت بازار سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد همانند سایر دستگاه های نظارتی وارد بازار شد.

 

حضور سپاه کهگیلویه  و بویراحمد در بازار سبب اقدامات مثبت و امید بخش در بازار شد به گونه ای که در چند روز گذشته تا امروز شاهد کشفیات مختلف اطلاعات سپاه استان در حوزه احتکار بودیم.

 

در چند روز گذشته سودجویان کالاهای مختلفی را با هدف احتکار انبار کرده بودند این کالاها شامل روغن، برنج، گوشت قرمز، ماکارونی، زغال، شکر، آرد، تخم مرغ، مرغ بود که توسط اطلاعات سپاه کهگیلویه و بویراحمد کشف و ضبط شد.

 

در همین رابطه اطلاعات سپاه استان با رصد ها و نظارت های خود در بازار شهر یاسوج عصر دیروز 1 تن و 790 کیلو روغن کشف و ضبط کرد.

 

مبارزه با اخلالگران اقتصادی در دستور کار جدی سازمان اطلاعات سپاه فتح قرار داشته و در برهه های مختلف مانع از احتکار و قاچاق کالاهای مختلف در استان شده و عموم مردم در صورت مشاهده هرگونه موضوع مرتبط با احتکار کالاهای اساسی و انبارهای غیرمجاز و ثبت نشده کالا این موضوعات را به شماره تلفن ۱۱۴ سازمان اطلاعات سپاه کهگیلویه و بویراحمد گزارش کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.