گروه: اخبار استان خبر: 202944 / تاریخ انتشار : 1401/2/29 ساعت : 16:22
محقق زاده در گفتگو با صبح زاگرس

ریشه مفاسد اقتصادی کشور در نظام چند نرخی ارز است

محقق زاده گفت:ریشه مفاسد ایجادشده درکشوربدلیل نظام چند نرخی ارزاست لذا ارزی که برای عده ای رانت ایجاد کرده است در این طرح به حلقه آخر یعنی مصرف کنندهتعلق خواهد گرفت.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه در گفتگو باصبح زاگرس به  طرح  جراحی بزرگ اقتصادی دولت پرداخت و گفت: طرح حذف ارز ترجیحی برای خدمات بهتر و بیشتر به مردم و با آینده‌نگری هوشمندانه اجرا شده است‌.

 

حمزه محقق زاده با اشاره به اینکه امروز شرایط ویژه‌ای را به لحاظ شاخص‌های سیاسی، اقتصادی و ... سپری می‌کنیم و شاهد شکل گیری نظم نوین جهانی هستیم افزود: طرح حذف ارز۴۲۰۰ با برنامه و شناخت دقیق از حوادث گذشته اقتصادی و پیش‌بینی‌های آینده از طریق دستگاه حاکمیت در حال انجام است.

 

وی  با بیان اینکه برای برون‌رفت از این مشکلاتی که دست و پنجه نرم می کنیم تصریح کرد: باید برنامه‌ریزی‌های دولت را همراهی کنیم تا به یک نتیجه مثبتی دست پیدا کنیم.

 

وی خاطرنشان کرد: ریشه مفاسد ایجادشده درکشوربدلیل نظام چند نرخی ارزاست لذا ارزی که برای عده ای رانت ایجاد کرده است در این طرح به حلقه آخر یعنی مصرف کنندهتعلق خواهد گرفت.

 

محقق زاده مردمی‌سازی یارانه‌ها و اصلاح ارز ترجیحی را یک ضرورت دانست و گفت: امروز در یک نقطه مهم تاریخی قرار داریم و دولت به دنبال اصلاح و بهبود معیشت مردم است.

 

وی  اقناع مردم را بزرگترین و مهمترین شرط موفقیت برای اجرای این ماموریت خطیر دانست و بیان کرد: همه در تبیین این رسالت بزرگ مسئول هستیم و همه نظام برای پیاده‌سازی این جراحی بزرگ اقتصادی پای کار آمدند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه با اشاره به جنگ روانی دشمن در بحث طرح مردمی سازی و عادلانه سازی یارانه ابراز کرد : باید مراقب توطئه‌ های دشمنان باشیم چرا که با تحلیل‌های بدون کارشناسی دشمن فقط سد راه پیشبرد در کارها می‌شود.

 

وی گفت: رسانه‌ها برای تبیین و روشنگری در این زمینه به صحنه آمده که دشمن و ضد انقلاب سوء استفاده نکنند و اصحاب رسانه در راستای شفاف‌سازی طرح تلاش کنند.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.