گروه: اخبار استان خبر: 202906 / تاریخ انتشار : 1401/2/28 ساعت : 14:31
در همایش شهرداران کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد:

استاندار : پول برای نیروهای مازاد شهرداری ها ندارم/ شهردار چیتاب: روشنفکر پاسخگو نیست، من کار شخصی ندارم!

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در همایش شهرداران کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از نیروهای مازاد شهرداری خواستار تعدیل این نیروها شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برگزاری این نشست ها باید همراه با خروجی باشد، گفت: شهرهایی در استان ایجاد شد تا خدمات برای مردم بهتر شود و از روستا عبور کرده تا شرایط ایده آل فراهم شود.

 
 
احمد زاده با بیان اینکه شهرداری یک نهاد دولتی نیست و حقوق بگیر دولت نیست، گفت: باید شهرداری ها واقعیت ها را ببینند و به جای ارایه خدمات به شهردارها اقدام به جذب نیروهای مازاد می کنند که چند ماه شروع به کار می شود اما در ادامه آن مجموعه دچار مشکل می شود.
 
 
وی افزود: دادن پول برای خدمات به مردم است و کار را برای واقعیت ها انجام دهید. 
 
 
وی خدمات عمومی را به معانی بکارگیری نیروی نداست و گفت: در دانشگاه معاون بودم، جمعیت زیادی با واسطه  گری جذب شده بودند که تعدیل شدند شما شهرداری ها همچنین از جایی تعدیل نیروها را شروع کنید، به دنبال یک مدیر کل خوبی بودیم اما به دلیل غفلت ها در جذب نیرو امکان بکار گیری آن نشد  و حکم انفصال خورده است.
 
 
 
احمد زاده گفت: از شهرداران سه شهر بزرگ استان خواهان تغییر و تحول بزرگ در شهرها هستیم، شهرداری ۱۰ نیروی چابک حقوق پرداخت کند اما برای ۵۰ نیروی مازاد من پول ندارم. 
 
 
وی افزود: هر شهری بررسی کند تا روش های جذب درآمد دنبال شود و سبب تغییر در وضعیت آن شهر شود.  
 
 
احمد زاده به شرایط توریستی شهر چیتاب برای تغییر نحوه ساخت و سازها اشاره کرد و گفت: تغییر بافت روستایی و‌جذب گردشگر و توسعه زیرساخت ها می تواند توسط شهرداران دنبال شود.
 
 
 
وی با بیان اینکه اگر شهرداری ها برای ورود های پول ندارند با هماهنگی راهداری در جهت ساماندهی این ورودی ها از طریق بودجه عمرانی گام بردارند، گفت: در هر کجا می شود به شهرداری ها کمک کنید زیرا ارزوی ما پیشرفت شهرهای شماست اما برای شهرداری ها باید خود منبع درآمد باشند.
 
شهردار چیتاب گفت: انتظار داریم آمار و ارقام به رسانه احتیاط شود زیرا مردم در مقابل شهرداران ایستادگی می کنند
 
 
نجات نیا با بیان اینکه بعد از کادر درمان شهرداری ها بیشترین حوزه خطر بودند، و باید مورد توجه قرار گیرد،گفت: مردم شغل اول آنها کشاورزی است و در قالب شهر نیست بنابراین اعتبارات کافی نیست.
 
 
وی افزود: اگر ۱۰ پروانه صادر می شود ۸ مورد آن ادارات و نهادها است مردم فقیر هستند و توان پرداخت هزینه های این قبیل ندارند.
 
 
وی به انتقاد از نمانیده بویراحمد و دنا و مارگون گفت: چرا آقای نماینده گوشی بنده را جواب نمی دهد  من کار شخصی ندارم به دنبال مطالبات مردم هستم.
 
 
نجات نیا به ضرورت توجه به بخش اعتبارات در شهر چیتاب اشاره کرد و ادامه داد: از بنیادهای مانند علوی که دغدغه کمک به مردم دارند در شهر چیتاب حضور پیدا کنند.

 

در ادامه این نشست کرمی شهردار باشت گفت: ۵۲ نیروی مازاد داریم که می‌خواهیم تعدیل کنیم اما تهدید می‌شوم.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.