گروه: اخبار استان خبر: 202779 / تاریخ انتشار : 1401/2/26 ساعت : 21:45

مسئولان کهگیلویه با مادر « شهید امرالله تقوی» دیدار کردند/مادران شهدا بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب هستند+تصاویر

امام جمعه دهدشت گفت: پدران و مادران شهدا بزرگترین سرمایه‌های معنوی این انقلاب و ملت هستند و اگر این سرمایه‌ها در جامعه حفظ شود، بسیاری از ارزش‌های انقلاب در جامعه شکوفا خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مسئولان شهرستان کهگیلویه ظهر امروز با مادر «شهیدامرالله تقوی» دیدار کردند.

 

 امام جمعه دهدشت  در این دیدار مادران شهدا را اسوه مقاومت و ایثار خواند و گفت: این عزیزان با پایمردی، صبوری و شکیبایی فرزندان خود را در طبق اخلاص گذارده و تقدیم انقلاب و کشور نمودند و لحظه‌ای برای از دست دادن فرزندان خود نهراسیدند و تردیدی به خود راه ندادند.

 

حجت‌الاسلام علی وحدانی فر با تقدیر از صبر و استقامت مادران شهدا و نقش آنها در پیشبرد اهداف مقدس نظام اسلامی، افزود: پیروزی ها و پیشرفت های نظام اسلامی ایران در عرصه های مختلف مرهون خون شهیدان است.

 

وی بیان اینکه شهدا برای بقاء نظام جمهوری اسلامی جان خود را فدا کردند تصریح کرد: شهدای عزیز ما وقتی جان خود را ارزانی کردند این توقع را نداشتند کسی از آنها حمایت کند.

 

وحدانی فر  خاطرنشان کرد: شهدای گرانقدر برای حفظ معنویت، اخلاق و عزت اسلام و ایران جان خود را از دست دادند، بنابراین امروز وظیفه ما عمل به آرمان‌های شهدا و دست‌بوسی پدران و مادران شهداست.

 

وی پدران و مادران شهدا را بزرگترین سرمایه‌های معنوی این انقلاب و ملت خطاب کرد و افزود: اگر این سرمایه‌ها در جامعه حفظ شود، بسیاری از ارزش‌های انقلاب در جامعه شکوفا خواهد شد.

 

تصاویر تکمیلی

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.