گروه: اخبار استان خبر: 202686 / تاریخ انتشار : 1401/2/29 ساعت : 11:51

گلایه های ادامه دار غرفه داران کوه گل سی سخت در نبود اینترنت/آیا فرماندار دنا وعده های خود را عملی می کند؟

نبود اینترنت ر غرفه های منطقه گردشگری کوه گل سی سخت را تعطیل کرد تا فرماندار دنا درصدد عملی کردن وعده های خود برای اینترنت در این منطقه گردشگری باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سی سخت در ۳۵ کیلومتری مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد در کوهپاه های دناواقع شده است که دارای طبیعتی بکر و توریستی است.

 

منطقه گردشگری کوه گل سی‌سخت دارای بزرگترین تعاونی مردمی کشور است که سالانه پذیرای خیل عظیمی از گردشگران از سراسر کشور است، شروع ویروس کرونا باعث شد منطقه گردشگری کوه گل همانند سایر نقاط گردشگری تعطیل شود و درب آن بر روی گردشگران بسته شود اما در سال جاری  با توجه به افول ویروس کرونا حضور مسافران به این منطقه گردشگری چندین برابر شده است.

 

نبود اینترنت جهت استفاده از دستگاه کارت خوان غرفه های منطقه گردشگری کوه گل سی سخت را تعطیل کرده و این موضوع  برای مسافران و فروشندگان سوغات محلی مشکلات زیادی به وجود آورده است.

 

تمامی غرفه داران و سوغات فروشی ها گلایه دارند که به دلیل جواب ندادن دستگاه کارت خوان بیشتر اجناس خود را به صورت قرضی به مسافران داده اند و معلوم نیست که پولی به حسابشان واریز کنند و همین موضوع سبب ضرر و زیان های مادی برای آنها می شود. 

 

موردی دیگر اینکه طی چند روز گذشته چندین مصدوم و بیمار در کوه گل روی دست ماند که برای تماس با اورژانس مجبور می شدند تا نزدیکی شهر آمده آنگاه بتوانند تماس برقرار کنند که این مشکل زیبنده یک منطقه گردشگری پر آوزه مثل کوه گل نیست.

 

گفتنی است در 12 اردیبهشت ماه فرماندار دنا وعده هایی برای حل مشکلات اینترنت در کوه گل شهر سی سخت داده بود اما عدم حل  مشکلات اینترنت سبب گلایه های غرفه داران شده  و اقدام اثر گذاری در این خصوص توسط فرماندار دنا  مشاهده نشده است(سابقه خبر را اینجا بخوانید) 

 

لازم به ذکر است در ایام تابستان شهروندان سی سخت با فروش محصولات و تولیدات باغی و سنتی خود در کوه گل سی سخت کسب درآمد می کنند اما نبود اینترنت سبب ایجاد مشکلات مختلف برای کسب کار آنها شده است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.