گروه: اخبار استان خبر: 202679 / تاریخ انتشار : 1401/2/24 ساعت : 16:10

فرمانده جدید سپاه عشایر کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد/سردار مثنوی:در جنگ نرم باید مطالبات امام خامنه‌ای مورد توجه قرار بگیرد+ تصاویر

سردار «مثنوی» گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون ما با جنگ نرم دشمن روبرو بودیم و ر جنگ نرم باید مطالبات امام خامنه‌ای مورد توجه قرار بگیرد .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه عشایر کهگیلویه و بویراحمد امروز با حضور سردار «مصطفی مثنوی» جانشین سپاه فتح در سالن کنگره شهدای استان برگزار شد.

 

سرهنگ «صادق عرفانی‌منش» فرمانده سابق سپاه عشایر کهگیلویه و بویراحمد در این آیین با بیان اینکه عشایر همواره در عرصه‌های مختلف پشتیبان نظام و انقلاب اسلامی بوده‌اند، اظهار داشت: نبرد عشایر به وسیله اسلحه برنو در عملیات بازی‌دراز در اوایل پیروزی انقلاب و شجاعت و پیروزی‌های این قشر در تاریخ دفاع مقدس از افتخارات این استان است.

 

در این آیین و بنا به پیشنهاد سردار حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح استان و طی حکمی از سوی سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سرهنگ پاسدار حسن رضایی به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه عشایر کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از خدمات سرهنگ پاسدار صادق عرفانی مقام فرمانده پیشین این ناحیه تجلیل شد.

 

سردار «مصطفی مثنوی» جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه عشایر استان با تأکید بر اینکه بحث اقتصادی روز را باید برای مردم تبیین کرد، اظهار داشت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون ما با جنگ نرم دشمن روبرو بودیم و مدتی هم درگیر جنگ سخت بودیم، ضمن اینکه یکی از مهم‌ترین مقوله‌ها مقوله اقتصادی بود که در این زمینه باید تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر بحث اقتصاد مورد توجه جدی قرار گیرد.

 

 عرفانی منش به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا منصوب شد.

 

در این آیین و در اقدامی بسیار جالب مادر سرهنگ حسن رضایی کادوی گلی را به وی اهدا کرد و برای فرزند خود در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت و بهروزی نمود.

 

تصاویر را می توانید اینجا ببینید.

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.