گروه: اخبار استان خبر: 202647 / تاریخ انتشار : 1401/2/23 ساعت : 18:24

هدیه دفتر مقام معظم رهبری به مدیر کل آموزش و پرورش استان اهدا شد

به مناسبت هفته معلم مسئولان بسیج استان کهگیلویه وبویراحمد با مدیر کل آموزش و پرورش استان دیدار و هدیه دفتر مقام معظم رهبری به مدیر کل آموزش و پرورش استان اهدا شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مسئولان بسیج فرهنگیان، بسیج دانش آموزی و بسیج اقشار سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته معلم با«حسنعلی عزت خواه » مدیرکل آموزش و پرورش استان دیدار کردند.

 

بسیج فرهنگیان سپاه فتح استان استان کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار با تبریک هفته معلم در سخنانی اظهار داشت: روحیه ولایی، انقلابی، اخلاص و تعهد و کارآمدی معلمان ، یقینا نویدبخش دستیابی هرچه بیشتر به قله های رفیع اهداف تربیتی و آموزشی خواهد بود.

 

جاماسب بهمنیار گفت : بازگشایی مدارس موجی از شور وشعف و شادی وامید در بین معلمان و دانش آموزان ایجاد کرده است و از خداوند متعال توفیق روزافزون در جهت شکوفایی آموزش وپرورش در تراز انقلاب اسلامی برای تربیت نسل انقلابی مسئلت داریم.

 

در این دیدار صالحی نیا مسئول بسیج دانش آموزی سپاه فتح استان با بیان اینکه هیچ برنامه ای در بسیج انجام نمی شود مگر اینکه در راستای سند تحول بنیادین باشد گفت: کلیه برنامه های بسیج در جهت تحقق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که مورد تاکید مقام معظم رهبری و بیانیه گام دوم انقلاب انجام می شود.

 

 مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد نیز عنوان کرد: سند تحول بنیادین، به عنوان جامع ترین و کاملترین سند بالادستی در نظام آموزش و پرورش پیش روی ما است و با اتکا به خرد جمعی همه عزیزان بالاخص برادران خدوم بسیج ان شاءالله در راستای تحقق آن گام می داریم.

 

در ادامه این دیدار ، هر یک از حاضران به بیان نقطه نظرات، دیدگاه ها و پیشنهادات خود پیرامون برنامه های بسیج و آموزش و پرورش پرداختند.

 

 در پایان این دیدار مسئول بسیج اقشار و فرهنگیان سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد انگشتر ارسالی از دفتر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)را به حسنعلی عزت خواه مدیرکل آموزش و پرورش استان اهدا کردند.

 

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.