گروه: اخبار استان خبر: 202248 / تاریخ انتشار : 1401/2/17 ساعت : 11:20

رزمایش سراسری جهادگران فاطمی در یاسوج برگزار شد/ بسیج سازندگی پای کار 1500 پروژه عمرانی در کهگیلویه و بویراحمد+ تصاویر

با حضور گروه های جهادی استان کهگیلویه و بویراحمد، رزمایش سراسری جهادگران فاطمی در یاسوج برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس معاون هماهنگ کننده سپاه فتح در این جلسه  گفت: رهبر انقلاب به ارائه خدمات کیفی، پرورش کیفی جوانان و نوجوانان و جهاد نفس در اردوهای جهادی، تقویت اراده، مشارکت مردمی در خدمت رسانی ها، ارتباط گروه های جهادی با یک دیگر، اطلاع رسانی هوشمندانه تاکید داشتند.سرهنگ برومند زاده به خدمات مختلف بسیج سازندگی سپاه فتح استان  با هدف عمق بخشی خدمات نظام اسلامی  اشاره کرد و گفت: ۱۵۰۰ پروژه عمرانی شامل ساخت مسجد، پل های عشایر ، تکمیل خانه نیازمندان، ساخت مسکن زلزله زدگان در استان کهگیلویه و بویراحمد اجرایی شده است.

 

وی به اشتغال ۴۰۰ نفر و توزیع۲۱۰۰ جهیزیه به زوج های جوان، اهداء ۱۵۰ هزار بسته معیشتی و توزیع ۳ هزار بسته لوام  التحریربین نیازمنان گفت: ۶ هزار بسته لوازم بسته ورزشی در مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمدتوزیع شد.

 

برومندزاده با اشاره به تهیه و توزیع ۷۰۰ بسته فرهنگی ورزشی در منلطف محروم افزود: یک میلیون ماسک توسط گروه‌های جهادی تهیه و در اختیار افراد قرار گرفت.معاون هماهنگ کننده سپاه فتح به راه اندازی صندوق محرومیت زدایی با ۵۶۱ صندوق و دریافت ۲۱ هزار وام اشاره کرد و گفت: خدمات و تلاش های جهادگران در عرصه مختلف ماندگار است.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه فتح استان در این جلسه گفت: رزمایش سراسری جهادگران فاطمی با ۷۰۰  گروه جهادی در مناطق کمتر برخوردار خدمت خواهند داشت.


سرهنگ صالحی به خدمات و  فعالیت های مختلف اشاره کرد و گفت: بیش از ۲ هزار جهیزیه، ۱۵۰ هزار بسته معیشتی، بیش از ۱۵۰ هزار بسته لوازم التحریز توزیع شد‌.وی به پروژه های اب رسانی در مناطق محروم اشاره کرد و گفت: در ابعاد مختلف خدمت رسانی شامل  اب رسانی، احداث مدارس و پروژه های محرومیت زدایی در کنار دولت خواهیم بود.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
-
 
 
 
 
 
 
 
 

---

---
---
---
---
 
انتهای پیام/

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.