گروه: اخبار استان خبر: 202243 / تاریخ انتشار : 1401/2/17 ساعت : 14:04
مدیر کل هواشناسی در گفت و گو با صبح زاگرس مطرح کرد:

پر بارش ترین نقطه کهگیلویه وبویراحمد کجاست؟ / بارندگی های تا امشب ادامه دارد

مدیر کل هواشناسی استان کهگیلویه وبویراحمد با معرفی پر بارش ترین نقطه کهگیلویه وبویراحمد از ادامه بارش ها تا پایان امشب خبر داد.

رضاکاکاوند در گفت و گو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص آخرین وضعیت جوی استان طی روزهای آینده گفت: با توجه به بررسی نقشه های هواشناسی سطوح مختلف و الگو های جوی، فعالیت سامانه بارشی تا اواخر وقت امشب به صورت رگبار و رعد و برق و گاهی وزش باد شدید ادامه دارد.وی بیان داشت: از فردا تا پنج شنبه جو غالب صاف گاهی همراه با تند باد لحظه ای ، گرد و خاک و از سه شنبه افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

 

کاکاوند در خصوص وضع کلی هوا در مناطق سردسیری و گرمسیری استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: شنبه 17 اردیبهشت ماه هوا به صورت نیمه ابری تا گاهی ابری رگبار و رعدو برق، ورزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک و کاهش دما خواهد بود.


وی در ادامه خاظر نشان کرد: یک شنبه 18 اردیبهشت ماه نیز هوا صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد شدید و گرد خاک خواهد بود همچنین دوشنبه 19 اردیبهشت ماه نیز صاف ، گاهی وزش باد و گرد و خاک با افزایش نسبی دما همراه خواهد بود.


کاکاوند در خصوص وضعیت هوایی 24 ساعت گذشته افزود: امامزاده جعفر با بیشینه دمای 36 درجه سانتی گراد گرم ترین و سی سخت با کمینه ی دمای 9/6 درجه سانتی گراد سردترین نقاط استان بوده اند.

 

 مدیر کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد میزان بارش های اخیر استان تا امروز ساعت ۹:۳۰شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ را به شرح زیر اعلام کرد:

آبمورد لوداب 24
مارگون 13
دشتروم 13
تنگ سرخ 12
لوداب 12
امیر آباد بابکان 11
منصور خانی کاکان 11
وزگ 11
گنجگون 10.5
ستنگان 10
سی سخت 9.4
کالوس 7.5
تل گاه 7
دلی خمسیر 7
یاسوج 6.9
چرام 6
چیتاب 5
کریک 5
موشمی زیلایی 5
گنجه ای 4.9
دهدشت 3.6
باشت 3
بوستان 3
دیشموک 3
امامزاده جعفر 2.6
لیشتر 2
دوگنبدان 1.8
لنده 1
لیکک 0
مرکز پیش بینی هواشناسی استان

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.