گروه: اخبار استان خبر: 201460 / تاریخ انتشار : 1401/2/3 ساعت : 09:45
در نشست مشترک فرمانداری و مدیرکل فناوری ارتباطات استان مطرح شد:

رفع مشکلات زیرساختی حوزه ارتباطات لنده در آینده نزدیک/نگاه ویژه استاندار برای محرومیت زدایی در لنده+تصاویر

با دعوت فرماندار شهرستان لنده، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و مدیر ایرانسل مناطق جنوب به لنده سفر کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،به منظور بررسی میدانی مشکلات شهرستان لنده در حوزه ارتباطات مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با دعوت فرماندار شهرستان لنده به منظور رفع مشکلات زیرساختی در این حوزه از مناطق مختلف روستایی و شهری لنده بازدید کردند.


رادمنش با اشاره به نگاه ویژه استاندار استان به شهرستان لنده، از تصویب شدن طرح‌های مصوب سفر استاندار در اسفندماه و اخذ اعتبار در فروردین خبر داد و گفت: بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال برای اجرای این طرح‌ها مصوب شد.
 

وی با اشاره به مشخص کردن چند سایت دیگر برای مطالعه و بررسی افزود: در سطح شهرستان دو پروژه جدید تعریف شده که یکی در حال اجرا و یکی در حال مطالعه هست و در روستاها هم دو پروژه جدید  و یک پروژه ارتقا تکنولوژی تعریف شده است.


فرماندار شهرستان لنده نیز با اشاره به تلاش های محرومیت زدایی دولت گفت: یکی از بخش‌هایی که برای تحول مدنظر بود، حوزه ارتباط شهرستان است که با سفر استاندار و پیگیری‌های نماینده محترم مردم در مجلس مصوباتی در این زمینه داشتیم.
 

وی با اشاره تاثیرگذاری مثبت جلسات قبلی با مدیرکل ارتباطات افزود: در روستای موگر، دم تنگ لنده و شهرک سرآسیاب سایت جدید ایجاد خواهد شد و در بخش شیتاپ و روستای بنه‌بلوط ارتقا تکنولوژی و بهینه سازی خواهیم داشت.
 

دانش با اشاره به نگاه ویژه دولت و استاندار به شهرستان لنده و تلاشهای مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار امیدواری کرد که در سال ۱۴۰۱ بخش مهمی از مشکلات شهرستان در زمینه ارتباطات حل خواهد شد.
 

گفتنی طی این نشست قرار شد مشکلات ارتباطات روستاهای ایدنک، ابرزگه، پاتاوه، تراب و چند روستای دیگر پس از بررسی و مطالعه کارشناسان حوزه اداره کل ارتباطات پیگیری شود.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.