گروه: اخبار استان خبر: 200925 / تاریخ انتشار : 1401/1/23 ساعت : 12:03

تغییر مدیریتی فرصتی پیش روی استانداربرای کنترل بازار/ نماینده های استان در مجلس به وظایفشان عمل کنند

تغییر مدیریت صمت و تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد فرصتی پیش روی استاندار برای کنترل آزار دهنده گرانی در بازار های استان است تا ورود نمایندگان استان در مجلس به این ماجرا مردم را امید وار کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس روزانه از منابع مختلف مردم گلایه مند تر از گذشته نسبت به کنترل بازار و گرانی های افسار گسیخته پیگیر رفع مشکلات از نماینده دولت در استان هستند و با مخابره ضعف های نظارتی در بازار شهر های مختلف استان خواستار برخورد جدی با عوامل گرانی هستند.

 

کهگیلویه و بویراحمدی ها از یک سو فریاد گرانی و عدم کنترل بازار سر می دهند و از سوی دیگر مسئولان صمت و تعزیرات برروی کاغذ از آمار برخورد با صنوف مختلف خبر می دهند و این درحالی است که مردم گرانی را با گوشت و پوست خود لمس می کنند و تاکید دارند اگر برخورد می شود چرا آثار و پیامد های مبارزه با گرانی دیده نمی شود.

 

این ناامیدی مردم از مدیران نظاررتی تنها به دستگاه های اجرایی بر نمی گردد و مردم نماینده های استان را در مجلس شورای اسلامی نیز مقصر ناکارامدی ها عنوان می کنند و اظهار دارند، آقایان حسینی موحد و روشنفکر همچون استاندار نمی خواهند نقشی اساسی در کنترل بازارهای رها شده کهگیلویه و بویراحمد داشته باشند و وظایف کاری خود را فراموش کرده اند.

 

مردم اذعان دارند نماینده های مجلس باید وظیفه نظارتی خود را اجرا کنند و در رابطه با این مشکل مردم آنچه قانون تعیین کرده است را پیگیر باشند.

 

نمی توان تایید کرد و به اذعان مردم در محافل و بازار بنظر می رسد مدیران صمت و تعزیرات حکومتی در کهگیلویه و بویراحمد انگیزه ای برای کار کردن ندارند و تنها به آماری اکتفا می کنند که هرگز مردم آن را در کف میدان لمس نکرده و این عدم کنترل گرانی در بازار فشار مضاعفی را به مردم می آورد.

 

تغییر مدیریتی فرصتی پیش روی استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای تسلط و کنترل بازار است اما چرا استاندار در این رابطه نمی خواهد انقلابی عمل کند یا با شیوه های مدیریتی غول گرانی در بازار های کهگیلویه و بویراحمد را رام کند جای سوال است؟ آیا پشت پرده های سیاسی اجازه تغییرات را نمی دهد یا نمایندگان ارشد دولت در کهگیلویه و بویراحمد از بازار و وضعیت مردم بی خبر هستند.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.