گروه: اخبار استان خبر: 200684 / تاریخ انتشار : 1401/1/19 ساعت : 13:36
در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه لنده مطرح شد؛

تکمیل پازل نفاق و ایران هراسی از سوی تکفیری ها در مشهد الرضا/ جنگ امروز، جنگ روایت ها است

حجت الاسلام عابدی خواه گفت: حادثه تروریستی مشهد و در حرم ثامن الحجج در حالی شکل گرفت که جنگ جنگ روایت ها است که مقام معظم رهبری بارها نسبت به آن تاکید داشتند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مسول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه لنده در سخنرانی پسش از خطبه های نماز جمعه این شهرستان گفت: دشمنان همیشه در حال توطئه چینی بودند و در مقاطع زمانی مختلف با هرگام موفقی که ایران برداشته است به دنبال ایران هراسی، روسیه هراسی، افغان هراسی و عراق هراسی می کنند.


 حجت الاسلام عابدی خواه در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه شهرستان لنده با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای روحانی در مشهد مقدس گفت:دشمن در حال توطئه چینی در همه حوزه ها است و با تفرقه افکنی در حال فتنه انگیزی است.

وی افزود:حادثه تروریستی مشهد و در حرم ثامن الحجج در حالی شکل گرفت که جنگ جنگ روایت ها است که مقام معظم رهبری بارها نسبت به آن تاکید داشتند.

مسول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه لنده گفت: وارونه جلوه دادن حقایق در این حادثه از نقش های شوم دشمنان است که با ترفندهای رسانه ای خویش به دنبال عوض کردن جای شهید وجلاد هستند.

وی گفت: فرد عامل حادثه تروریستی یکی از وهابیون تکفیری بود که بیش از یکسال است که با ورود غیرقانونی به کشور با عضویت در گروه های مختلف به دنبال جذب افکار جوانان و سمت وسو دادن به وهابیت بود که با وجود ٢١سال سنی که داشت این اقدام شنیع را در حرم مطهر رضوی و در ماه خدا رمضان الکریم دو نفر روحانیون را به شهادت و یک نفر دیگر نیز مجروح شده است.

عابدی خواه گفت: در طول تاریخ روحانیون مبلغین راستین دین خدا بودند و در پیروزی انقلاب اسلامی نقش بسیار موثری داشتند و در دفاع مقدس بیش از ٣۵٠٠شهید والامقام روحانی و بعد از آن شهدای ترور و مدافعان حرم نقش روحانیون کاملا برجسته است.


مسول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه لنده گفت: برای دشمنان ملاک شیعه وسنی نیست بلکه ترفندی برای اختلاف افکنی و با وحدت ادیان و اسلام جهادی و رویکزد های جهاد گونه مخالف است.

عابدی خواه گفت: دشمنان این را خوب بدانند که از بدو انقلاب اسلامی تا کنون این انقلاب را روحانیون با خون خویش آبیاری کردند و امروز نیز برای به ثمر رسانیدنش نیز با خون خویش آبیاری خواهند کرد.

وی گفت: تفرقه دشمنان با اختلاف آفکنی در کشورهای اطراف ایران به دنبال تبلیغات شومی بوده است و در تغییر دولت افغانستان نیز توطئه های چیده بودند که پای ایران را به جنگ افغانستان بکشانند و ایران با خویشتن داری خود توطئه های دشمنان را خنثی کرده است.

مسول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه لنده گفت: دشمنان همیشه در حال توطئه چینی بودند و در مقاطع زمانی مختلف با هرگام موفقی که ایران برداشته است به دنبال ایران هراسی، روسیه هراسی، افغان هراسی و عراق هراسی می کنند.

وی گفت:روز قدس یکی از مهمترین روزهای است که در مبارزه با استکبار جهانی و جنایات رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کنیم و این حادثه اخیر را در مشهد الرضا علیه السلام محکوم می کنیم.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.