گروه: اخبار استان خبر: 200414 / تاریخ انتشار : 1401/1/14 ساعت : 13:22

13 بدر امسال 77 مصدوم داشت/ بویراحمد و دنا پیشتاز ماموریت های اورژانسی

رئیس اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه وبویراحمد گفت:در 24 ساعت گذشته(13 بدر 1401) 245 ماموریت اورژانسی با 77 مصدوم وجود داشت که بویراحمد و دنا پیشتاز ماموریت های اورژانسی بودند

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جهانبخش وحدت نژاد در گفتگو با خبرنگاران بیان داشت: در 24 ساعت گذشته اورژانس 115 استان بالغ بر 245 ماموریت اورژانسی و اعزام آمبولانس داشته است که 62 درصد از این ماموریت ها در دو شهرستان بویراحمد و دنا بوده است.


وی با بیان اینکه در مجموع در محور های مواصلانی استان 44 مورد تصادف رخ داده و این تصادفات 77 مصدوم بر جای گذاشته که توسط آمبولانس های اورژانس 115 به مراکز در مانی اعزام شده اند.


رئیس اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه وبویراحمد  با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته هیچ گونه فوتی بر اثر تصادف گزارش نشده است ضمن تقدیر از همکارن خود که بصورت شبانه روزی به مردم خدمات اورژانسی ارائه میدهند،  از هم استانی ها درخواست کرد با توجه به افزایش تردد در مسیر های مواصلاتی استان با رعایت اصول ایمنی در رانندگی از بروز حوادث برای خود و دیگران بکاهند.


وحدت نژاد به حادثه تلخ و دلخراش فوت دو خواهر در شهرستان بهمئی در اثر غرق شدگی اشاره و توصیه کرد: با شروع فصل گرما حتما نکات ایمنی در خصوص پیشگیری از غرق شدگی را رعایت نمایند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.