گروه: اخبار استان خبر: 200295 / تاریخ انتشار : 1401/1/10 ساعت : 15:18

مدعی العموم ورود کند؛ چه کسانی عامل اصلی تخریب دیوار پردیس سینمایی گچساران هستند؟+عکس

فرماندار گچساران دلیل تخریب دیوار پروژه پردیس سینمایی این شهر را اصولی نبودن سازه و ضعیف بودن مصالح به کار رفته اعلام کرد؛ حال پیشنهاد می شود مدعی العموم برای شناسایی عوامل اصلی این اتفاق ورود کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس دیوار پروژه پردیس سینمایی مرکز شهر دوگنبدان فرو ریخت؛ موضوعی که فرماندار گچساران دلیل آن را اصولی نبودن سازه و ضعیف بودن مصالح به کار رفته فرو ریخته است.

 

روانبخش دیهیم اضافه کرد: دقایقی پیش با حضور در این مکان متوجه شدیم یک طرف دیوار که حدود ۱۰۰ متر می باشد کاملاً فرو ریخته است.

 فرماندار گچساران با اشاره به اینکه ساخت سینمای قدیم مرکز شهر از سال های گذشته در دست اقدام بوده، تصریح کرد: بر اثر اصولی نبودن سازه و ضعیف بودن مصالح به کار برده در این طرح دیوار کنارر بلوار فرو ریخته است.

 
 

 

سعید کردلو مدیر راه و شهرسازی شهرستان های گچساران و باشت نیز در این خصوص گفت: دستور تخریب ساختمان مجتمع فرهنگی هنری به دلیل مسائل فنی از طرف کارفرما داده شد و روز گذشته با هماهنگی راه وشهرسازی، پیمانکار مربوطه درحال تخریب سطح موردنظر است.

اظهارات فرماندار شهرستان گچساران در خصوص این اتفاق نشان می دهد کم کاری هایی از گذشته وجود داشته است و شاید در این میان رانت هایی نیز در میان باشد که پیشنهاد می شود دادستان محترم شهرستان به این قضیه ورود کند و مشخص شود چه کسانی با کوتاهی و کم کاری خود باعث حیف و میل بیت المال و تخریب این پروژه شده اند و چرا نظارت های لازم در زمان مقتضی صورت نگرفته است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.