گروه: اخبار استان خبر: 200215 / تاریخ انتشار : 1401/1/8 ساعت : 11:13
مدیر کل هواشناسی در گفتگو با صبح زاگرس:

وضعیت جوی کهگیلویه و بویراحمد در 5 روز آینده تشریح شد/ کدام شهر استان بیشترین بارش را در سال 1400 داشت؟

مدیر کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد به تشریح وضعیت جوی استان در24 ساعته آینده پرداخت و گفت: یاسوج در سال زراعی 1400 تا امروز بیشترین بارش را داشته است.

رضا کاکاوند در گفتگو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص  وضعیت جوی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به نقشه های پیش یابی و مدل های مختلف جوی طی 5 روز آینده  جو آرامی در آسمان استان پیش بینی می شود.

 

مدیر کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: غالب وضعی جوی صاف همراه با وزش باد خواهد بود و از لحاظ دمایی از فردا روند افزایش دما پیش بینی می شود.

 

وی با بیان اینکه وضعیت جوی استان در دوشنبه صاف، گاهی همراه با وزش باد همراه است، گفت: در روز سه شنبه وضعیت جوی صاف، گاهی همراه با وزش باد و افزایش دما خواهد بود و روز چهارشنبه وضعیت جوی صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد و افزایش دما است.

 

کاکاوند افزود: در 24 ساعته گذشته امام زاده جعفر با بیشینه دمای 22 و 6 دهم درجه سانتی گراد گرم ترین، و یاسوج با کمینه دمای منفی 1 و دو دهم  درجه سانتی سردترین نقطه استان بود.

 

این مسئول در ادامه عنوان کرد: یاسوج با میزان بارش 556 و 6 دهم میلی متر و امام زاده جعفر با 320 و 5 دهم میلی متر به ترتیب بیشترین و کمترین بارش ها را در سال زراعی 1400 تا امروز داشته است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.