گروه: اخبار استان خبر: 199814 / تاریخ انتشار : 1400/12/26 ساعت : 00:42
رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج خبر داد

اهدای ۷۱ فقره جهیزیه وهدیه ازدواج کمیته امداد منطقه یک یاسوج

رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج گفت: در استانه نیمه شعبان ۷۱ فقره جهیزیه وهدیه ازدواج به زوج های جوان تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک یاسوج جهت شروع زندگی مشترک اهداء شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس دراستانه نیمه شعبان، جشن اهداء نمادین جهیزیه با حضور دکتر مبشری مدیرکل کمیته امداد استان و سرکار خانم صداقت مدیرکل امور بانوان استانداری وتعدادی از زوجهای جوان تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک یاسوج برگزار شد. مصیب حیدری در حاشیه این مراسم با تبریک نیمه شعبان و ولادت منجی عالم بشریت وهمچنین تبریک عید نوروز، گفت: به برکت نظام جمهوری اسلامی  کمیته امداد اقدامات بسیار مؤثری تاکنون به نیازمندان ارائه نموده است. 

 
وی تصریح کرد: اهداء جهیزیه به منظور تحکیم بنیان خانواده وکمک به ازدواج آسان مددجویان تحت حمایت یکی از  برنامه های فرهنگی این نهاد است. 
 
حیدری بیان کرد: اعتبار ومبلغ هزینه شده در خصوص تامین این تعداد جهیزیه وهدیه ازدواج بالغ بر یک میلیارد و۲۶۰ میلیون تومان است.   
                     
حیدری با اشاره به اینکه اقلام جهیزیه های اهدایی شامل یخچال، تلویزیون،جاروبرقی، اجاق گاز و ماشین لباسشویی است،    گفت: نوعروسان تحت حمایت این نهاد قبل از دریافت جهیزیه در دوره های آموزشی قبل از ازدواج که توسط این نهاد برای آشنایی بیشتر آنان برگزار می شود شرکت می کنند. 
وی ضمن تقدیر و تشکر از همراهی خیران نیکوکار در برنامه های کمیته امداد، بیان کرد: از همه خیران نیکوکار دعوت می کنیم تا مثل همیشه با مشارکت در طرح اهداء جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت برای آغاز زندگی مشترک یاریگر این نهاد باشند. وی با یاد آوری اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۳۳ فقره جهیزیه وهدیه ازدواج بین زوجهای جوان تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک یاسوج توزیع شده گفت؛ اعتبار خرید این اقلام به صورت عمده بالغ بر ۴ میلیاردو ۸۰ میلیون تومان است. وی در پایان با یاداوری اینکه تعداد ۵۰ زوج دیگر در این یک ماهه اخیر تشکیل پرونده و پشت نوبت دریافت جهیزیه در اداره منطقه یک یاسوج میباشند گفت؛ تلاش براین است که تا پایان فروردین ماه نسبت به اهدای جهیزیه به همه زوجهای جوان اقدام وهمچنین چشم انتطار حمایت خیران ونیکوکاران بزرگوار جهت تامین جهیزیه برای فرستادن نوعروسان به خانه بخت هستیم. حیدری در پایان یادآور شد شماره کارت 6037997950026477 جهت کمک برای مشارکت در امر تهیه جهیزیه به نیکوکاران اعلام و منتطر دستان سخاوتند آنان حتی با اهداء مبالعی جزیی هستیم که کمکهای خود را اهدا نمایند.
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.