گروه: اخبار استان خبر: 199776 / تاریخ انتشار : 1400/12/26 ساعت : 08:28
همزمان با هفته احسان و نیکوکاری صورت گرفت:

اهدای 24سری جهیزیه به زوج‌های جوان در لنده+تصاویر

رئیس کمیته امداد شهرستان لنده از اهداء 24سری جهیزیه به زوج های جوان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری در آستانه نیمه شعبان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، امروز و با حضور امام جمعه موقت، فرماندار، فرمانده سپاه و رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری و در آستانه نیمه شعبان 24سری جهیزیه به زوج های جوان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) اهدا شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده گفت:در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری و به منظور حمایت از جوانان و برای تشکیل خانواده و زمینه سازی برای امر ازدواج آسان کمیته امداد امام خمینی(ره) سالانه به جوانان نیازمند تحت حمایت که اقدام به ازدواج کنند جهیزیه اهدا می کند.

امیر محمود بصیری فرد گفت: امروز نیز به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری و در آستانه نیمه شبان سالروز ولادت با سعادت حضرت مهدی(عج) بیش از 24سری جهیزیه به زوج های جوان تحت حمایت کمیته امداد اهدا شده است.

وی افزود:جهیزیه این نوعروسان شامل کالاهای اساسی شامل یخچال، تلویزیون، فرگاز، جاروبرقی و ماشین لباسشویی بوده که در راستای تحکیم بنیاد خانواده به این عزیزان اهدا شده است.

در ادامه نیز فرماندار شهرستان لنده گفت: توجه به نیازمندی های جوانان به خصوص به منظور فراهم کردن زمینه ازدواج آسان یکی از تاکیدات ویژه ای است که باید همه ادارات و نهادها و خیرین برای تحقق این امر مهم جوانان را یاری کنند.

جلال دانش گفت: توجه ویژه دولت مردمی حضرت آیت اله رئیسی به رفع مشکلات محرومان و توجه به جوان گرایی یکی از شاخصه های است که امیدواریم در ادامه را باعث تحقق ازدواج آسان و افزایش فرزند آوری در جامعه شود.

وی با قدردانی از تلاش های کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده گفت: از خدمات ارزشمند کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان در راستای تسهیل زمینه برای ازدواج جوانان قدردانی کرد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.