گروه: اخبار استان خبر: 199465 / تاریخ انتشار : 1400/12/20 ساعت : 10:02
تحلیلگر مسائل سیاسی در گفتگو با صبح زاگرس مطرح کرد؛

شکاف بین مردم و دولت در حال کاهش است/دولت رئیسی در واکسیناسیون انقلاب به پا کرد

حامد شیرخدا بیان کرد: به جرات می توان گفت آیت الله رئیسی در بحث واکسیناسیون یک انقلاب به پا کرد.

تحلیل‌گر مسائل سیاسی کشور  در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به مقایسه واکسیناسیون کرونا در دولت رئیسی و روحانی پرداخت و گفت: واقعا آمار مرگ و میر به صورت وحشتناک درحال بالارفتن بود و کشور به حالت سردرگمی به سر می برد و  دولت روحانی به بهانه اینکه در حال تحریم هستیم و به خاطر نپیوستن با  FATFاصلا امکان واردات واکسن وجود ندارد در همین شرایط و در اوج بحران کرونا، رئیسی دولت  را تحویل گرفت.

 

حامد شیرخدا افزود: بعد از روی کار آمدن دولت رییسی بیش از صدها دز واکسن کرونا در بین گروه های مختلف مردم تزریق شد، به اندازه کافی در کشور برای ادامه روند واکسیناسیون  واکسن موجود بود و کمبودی در این خصوص نداریم که می توان به جرات گفت در بحث واکسیناسیون آیت الله رئیسی، واقعا یک انقلاب به پا کرد.

 

 

شیرخدا تصریح کرد: اکنون کشور به نقطه ای رسیده است که از تزیق دز اول و دوم عبور کرده به تزریق روزانه دز سوم واکسناسیون رسیدیم و در حال حاضر جامعه  به کودکان بالای ۵ سال رسیده است.

 

وی ادامه داد: واکسیناسیون جهادی دولت رئیسی  به درجه‌ای رسیده که با کاهش روزانه آمار مرگ و میرها آرامش  به جامعه رسیده است و همین امر موجب شده که دولت با مردم نزدیکتر شده و این شکاف چندین ساله رو به ترمیم باشد.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.