گروه: اخبار استان خبر: 199140 / تاریخ انتشار : 1400/12/14 ساعت : 17:39

آئین معارفه مدیر خدمات نفت و گاز گچساران برگزار شد+تصاویر

آیین تکریم و معارفه مدیر خدمات پیشین و سرپرست جدید مدیریت خدمات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در سالن کنفرانس اداره مرکزی نفت برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ مهرداد کاهکش، مدیرعامل نفت و گاز گچساران در این مراسم با اشاره به جایگاه مدیریت خدمات، بیان کرد: این مدیریت با توجه به گستردگی فعالیت و تعدد زیر مجموعه ها در بخش های مختلف، شامل ترابری و حمل و نقل، خدمات مهندسی و بهسازی اماکن و تاسیسات، خدمات پروازی و فرودگاهی، خدمات اداری اجتماعی و فرهنگی و همچنین ارتباط تنگاتنگ با کارکنان و خانواده های آنان در درون سازمان و در بخش مسولیت های اجتماعی بیرون از سازمان وذی نفعان از حساسیت زیادی برخوردار می باشد به همین علت مسولیتی دوچندان دارد  .


مدیرعامل نفت و گاز گچساران در ادامه از زحمات علی کردلو، مدیر خدمات پیشین در طول تصدی این مسولیت قدردانی و برای ابوالحسن غلامی سرپرست جدید مدیریت خدمات آرزوی موفقیت نمود.


سپس ابوالحسن غلامی، سرپرست جدید مدیریت خدمات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: در هر مسئولیتی که باشم با تمام وجود کار می کنم و امیدوارم با حمایت مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، روسای محترم ادارات و همکاری کارکنان خدوم نفت و گاز گچساران برای تحقق اهداف سازمان بیش از پیش تلاش کنیم.

 

---
---
---
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.