گروه: اخبار استان خبر: 198676 / تاریخ انتشار : 1400/12/6 ساعت : 12:10

بسیج میدان دار خدمت و محرومیت زدایی/توزیع بسته های معیشتی و غذای گرم در روستاهای محروم کهگیلویه وبویراحمد

به همت گروه جهادی رهروان شهید سلیمانی و با همراهی ستاد اجرای فرمان حضرت امام (ره) 140 بسته معیشتی (گوشت خام) و 200 پرس غذای گرم در مناطق روستایی محروم استان توزیع شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کار داوطلبانه  جهادی حد و مرزی نمی شناسد و بسیج  با تکیه بر نیروهای جهادی در عرصه های مختلف  می درخشد، گروه‌های جهادی در زمینه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، عمرانی و سایر حوزه‌ها فعالیت دارند و  با دولت ها جهت رفع محرومیت و خدمت‌رسانی به مناطق محروم و دورافتاده همکاری می کنند.


گروه‌های جهادی کشور به دنبال تحقق عمومی کردن گفتمان جهادی در گام دوم انقلاب هستند و با روحیه جهادی در راستای رفع مشکلات مردم همراه با مسئولیت‌پذیری قدم بر می دارند.

با شیوع بیماری کرونا در کشور گروه‌های جهادی وارد میدان شدند و همان گونه که در مواقع بحران در کمترین زمان با تمام توان برای کمک به مردم خدمت می‌کنند این بار نیز با حضور خود در صحنه بار دیگر برگی پرافتخار در تاریخ کشور ثبت کردند.
 

در همین رابطه گروه جهادی رهروان شهید سلیمانی با همراهی ستاد اجرایی حضرت امام (ره) برای کمک به قشر محروم و کم بضاعت در مناطق روستایی اقدام به توزیع بسته های معیشتی کردند.

 

دراین راستا 140 بسته معیشتی (گوشت خام) و 200 پرس غذای گرم به همت گروه جهادی رهوران شهید سلیمانی و با همراهی ستاد اجرای فرمان حضرت امام (ره) در منطقه سیلاب و کلوار و در روستاهای خرمراه،چالکلگه، کلوار، ابگل توزیع گردید.

 

گفتنی است  این گروه جهادی با مسئولیت معصومه سادات حسینی صابر و حوزه حضرت کوثر تلخسرو اداره می گردد

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
 
 
 
---
 
---
 
---
 
---
---
---
---
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.